בלומנטל: למעלה מ-25 אלף יבואנים ויצואנים פרקו סחורה באשדוד במהלך 2016

מנכ"ל חברת נמל אשדוד אמר את הדברים במסגרת כנס לקוחות פרימיום בו השתתפו חברי ההנהלה הבכירה וכ-40 יבואנים ויצואנים מהחברות בעלות נפחי הפעילות הגבוהים ביותר בנמל


13:19 ,16.05.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד קיימה 'כנס לקוחות פרימיום' בהשתתפות מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, חברי ההנהלה הבכירה וכ-40 יבואנים ויצואנים מהחברות בעלות נפחי הפעילות הגבוהים ביותר בנמל אשדוד.

 

האירוע התקיים בשבוע שעבר בחדרפרטי בת"א במסגרתו ציין מנכ"ל חברת נמל אשדוד יצחק בלומנטל כי הוא מבקש "להודות ללקוחותינו הגדולים, היבואנים והיצואנים, אשר פורקים וטוענים סחורה בנמל בכל ימות השנה. למעלה מ-25 אלף יבואנים יצואנים בתחום המכולות פרקו וטענו מכולות בנמל אשדוד במהלך שנת 2016. היבואנים והיצואנים הללו הם הבסיס לפעילות העסקית של מדינת ישראל ואנו גאים לקיים כנס מיוחד ליבואנים והיצואנים הפעילים ביותר בנמל".

 

בלומנטל הציג בפני הלקוחות את ביצועי הנמל בשנת 2016 וציין כי "הגידול בהכנסות הוא ראייה לפעילות מקצועית – עסקית, נחושה ואחראית". בלומנטל אף סקר את היערכות הנמל לתחרות והתכניות האסטרטגיות להתמודדות עם השינויים בעולם התחבורה הימית, בדגש על הקו החדש של האוניות הגדולות במיוחד הפוקד את הנמל באופן תדיר ועמו מטענים מגוונים במיוחד, המצריכים עבודה ייחודית ורגישה של הצוות.

 

בלומנטל הודה ללקוחות החברה אשר בוחרים בנמל אשדוד כנמל הבית שלהם באופן סדיר ושוטף.