גדעון סיטרמן נבחר כיו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד

בחודש אפריל נבחר סיטרמן כחבר דירקטוריון. המינוי, שאושר בדירקטוריון החברה, נתון עדיין לאישור הוועדה למינויי בכירים ושרי האוצר והתחבורה


00:00 ,07.05.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

שרי האוצר והתחבורה אמורים לאשר בקרוב את בחירת דירקטוריון נמל אשדוד למנות את רואה החשבון גדעון סיטרמן לתפקיד יו"ר הדירקטוריון.

אישור השרים צפוי להתקבל לאחר אישור הוועדה לבדיקת מינויי בכירים בראשות השופט (בדימוס) שלום ברנר.

סיטרמן הוא בעל תואר בוגר לחשבונאות ולכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובעל רישיון רואה חשבון (CPA). בחודש אפריל השנה הוא מונה כחבר דירקטוריון בחברת נמל אשדוד.

בעברו מילא סיטרמן מספר תפקידים ציבורים: בין השנים בשנים 1997-2000 הוא כיהן כציר כלכלי בשגרירות ישראל בלונדון; בין השנים 2001-2006 הוא שימש כמנהל עסקים ראשי של החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ, בבעלות איש העסקים מוזי ורטהיים; ובין השנים 2006-2009 כיהן סיטרמן כמנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים. בנוסף הוא שימש כחבר בדירקטורים שונים.

סיטרמן: "קיבלתי את הצעת שרי האוצר והתחבורה להצטרף לדירקטוריון של חברת נמל אשדוד ולשמש בו כיו"ר. אני שמח לחזור לענף התחבורה ולתרום מניסיוני כדי לקדם את פיתוח הנמלים, שהם הבסיס של הכלכלה הישראלית. ביחד עם דירקטוריון החברה, ההנהלה והעובדים, נצעיד, בשיתוף פעולה ובדיאלוג מתמיד, את נמל אשדוד למקומו הטבעי, כאחד הנמלים החשובים והמובילים במזרח התיכון".