חברת נמל אשדוד הכריזה על הזוכים בתחרות ילדים מציירים בטיחות

האירוע נערך זו השנה הרביעית, במטרה להטמיע את ערכי הבטיחות בדרכים בקרב הילדים ועידודם להשקיע חשיבה יצירתית בנושא


00:00 ,19.04.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד ערכה השבוע טקס חגיגי, במסגרתו הוענקו הפרסים לזוכים בתחרות ילדים מציירים בטיחות.

התחרות נערכת זו השנה הרביעית ברציפות, במסגרת הפנינג ותחרות ציורים נושאת פרסים לילדי עובדי החברה.

מטרת האירוע, שנערך השנה תחת הסיסמה "בבטיחות אין לסמוך על הנס", היא הטמעת ערכי הבטיחות בחיי היומיום בקרב ילדי בתי הספר היסודיים ועידודם להשקיע חשיבה יצירתית בנושאי בטיחות.

הפעילות המשותפת של ההורים עם ילדיהם בנושא הבטיחות יוצרת מחויבות הדדית והכרת חיי אדם כערך עליון, ומהווה עוד נדבך חינוכי בתחום. ליוזמה לאירוע שותפים יחידת הבטיחות וחטיבת תקשורת תאגידית.

באירוע, שהתקיים במרכז אשכול פיס באשדוד, השתתפו למעלה ממאה ילדים והוריהם. במסגרתו הוזמנו ילדי כיתות א'-ו' להשתתף בסדנאות ובפעילויות ייחודיות ומהנות, שחשפו אותם להיבטים שונים של בטיחות – בכביש, בבית, בבית הספר ועוד, כולל סדנאות ציור.

בנוסף חוו הילדים את מופע שירים וההפעלה "בחזרה לילדות", במסגרתו הם לקחו חלק פעיל, שרו ורקדו. בנוסף חולקו לילדים אביזרי תאורה ולוחות שנה לשנת תשע"ב שעליהם הציורים הזוכים באירוע משנה שעברה.

הילדים המשתתפים הוזמנו גם לצייר ציורים בנושא בטיחות, כשבמהלך האירוע התקיימה תחרות נושאת פרסים בין הציורים השונים.

ועדת שופטים מיוחדת מטעם חברת נמל אשדוד בחנה את הציורים, כשמתוכם נבחרו 20 שהתבלטו במיוחד. ציורים אלה יוצגו באתר האינטרנט של נמל אשדוד בכתובת http://www.ashdodport.co.il ויעטרו את קירות משרדי חברת הנמל.

הזוכים בשלושת המקומות הראשונים זכו גם בפרסים כספיים: הציור שהגיע למקום הראשון זיכה את שקד מילן בתלוש של 500 שקל רכישת ספרים ברשת חנויות סטימצקי; הזוכה במקום השני, אילי אילן, קיבל תלוש בן 300 שקל; ולזוכה במקום השלישי, אדר לוי, הוענק תלוש בגובה 200 שקל.