גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת נמל אשדוד תמנה ועדת איתור לבחירת יועץ משפטי

זאת לאחר שביה"ד הארצי לעבודה דחה את הערעור שהגיש עו"ד ראובן וולף כנגד חברת נמל אשדוד. חברת נמל אשדוד: מברכים על פסק הדין, הליך האיתור היה תקין ונטול פניות ביחס למועמדת שנבחרה
05.12.17 / 13:43
חברת נמל אשדוד תמנה ועדת איתור לבחירת יועץ משפטי
05.12.17
חברת נמל אשדוד תמנה ועדת איתור לבחירת יועץ משפטי

ביה"ד הארצי לעבודה דחה את הערעור שהגיש עו"ד ראובן וולף כנגד חברת נמל אשדוד. תחילת הסאגה בתחילת שנת 2012 כאשר היועצת המשפטית הקודמת של חברת נמל אשדוד סיימה את תפקידה. לאחר כשנה וחצי פורסמה מודעת דרושים ומונתה ועדת איתור לבחירת יועץ משפטי לחברת הנמל ובמהלך 2014 נבחרה לתפקיד עו״ד ענבר טור-שלום, אשר שימשה כיועצת המשפטית בפועל של חברת נמל אשדוד מאז עזיבת היועצת הקודמת. עו״ד ראובן וולף, אשר הגיש אף הוא את מועמדותו לתפקיד אך לא הגיע לשלב המיון הסופי, פנה לבית המשפט האזורי לעבודה בבאר שבע וערער על ההחלטה. בית הדין האזורי בבאר שבע קיבל את עתירתו של עו״ד וולף, והורה לבטל את מינויה של עו״ד טור-שלום. להחלטת בית המשפט האזורי בבאר שבע הוגשו שלושה ערעורים: על ידי חברת נמל אשדוד, עו״ד טור-שלום ועו״ד וולף. כאמור, בית הדין הארצי לעבודה קיבל בחלקו את הערעור וקבע כי חברת נמל אשדוד תמנה מחדש ועדת איתור לאיוש התפקיד, וקבע כי תקופת עבודתה של טור-שלום כיועצת משפטית בפועל של חברת נמל אשדוד ייחשב לה כתקופת ניסיון מקצועי באם תחליט לגשת למכרז של ועדת האיתור.

 

חברת הנמל מברכת על פסק דינו של בית הדין הארצי לעבודה, אשר קיבל את בקשת החברה החלופית בהליך הערעור שאותו היא הגישה והורה על ביטול הליך האיתור הקודם לתפקיד היועמ"ש, תוך הכרה בזכות החברה לנהל את הליך האיתור כמיטב שיפוטה, זאת בין היתר נוכח חלוף הזמן והשתנות הנסיבות.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי ״החברה איתנה בעמדתה כי הליך האיתור היה תקין ונטול פניות ביחס למועמדת שנבחרה. כמו כן לא נפל כל פגם בהתנהלותה ו/או במועמדותה של היועצת המשפטית המכהנת״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×