טקס עובדים מצטיינים בחברת נמל אשדוד

שמונה עובדים מצטיינים של חברת נמל אשדוד קיבלנו לאחרונה תעודות הצטיינות על עבודתם המסורה והאכפתית בנמל אשדוד במהלך 2017. יצחק בלומנטל: מעודדים את המצוינות בקרב כלל העובדים. יו״ר הדירקטוריון הוזמן-בכור אירחה את מנכ״ל מכון היצוא בנמל


12:02 ,15.04.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד העניקה תעודות הצטיינות ל-8 עובדים מצטיינים של שנת 2017 במסגרת טקס מיוחד שנערך בהשתתפות מנכ״ל חברת הנמל יצחק בלומנטל, סמנכ״ל משאבים ירון הדרי, חברי הנהלה, נציגות העובדים, העובדים המצטיינים ובני המשפחות. 

 

המצטיין הנמלי לשנת 2017 הוא אפרים גויטע, ראש חוליית כלי שייט ושירותי קרקע במחלקת חישובים.

המצטיינים הנוספים הם משה אברהם, אתת במחלקת תפעול, דורון דרעי מנופאי שער במחלקת תפעול,
דוד סויסה, מנופאי גשר במחלקת תפעול, אבי קסטיאל, קצין מכונה גוררת במחלקת ים, יניב בן שבת, מתכנן פריקה וטעינה של אניות מכולה ביחידת TOS, אורטל זרגריאן, קניינית במחלקת רכש, ואסף קופלניקוב, מנהל פרויקטים ביחידת תכנון ובקרת משאבים.

 

מנכ״ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, בירך את העובדים והעובדות ואמר כי: ״חברת נמל אשדוד מטפחת את המצוינות בקרב כלל עובדיה, בכדי לעודד ערכים של מסירות, חריצות ושיתוף פעולה. העובדים המצטיינים הם הכוח המניע והמוביל את תנופת הפיתוח והעשייה בנמל. פרס העובדים המצטיינים מאפשר לנו להביע את תודתנו והוקרתנו לעובדים ולעובדות, שמשקיעים בעבודתם מעל ומעבר לנדרש, עובדים מסורים ואכפתיים״.

 

מנכ״ל מכון היצוא התארח בנמל אשדוד

 

ובנושא אחר: יו״ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור, אירחה בשבוע שעבר את גדי אריאלי, מנכ״ל מכון הייצוא, אשר קיבל סקירה נרחבת על המערך העסקי בנמל תוך דגש על סוגיות הייצוא בנמל. מערך הייצוא של נמל אשדוד כולל את מכולות הקירור בהן יש ייצוא של פירות, ירקות ותרופות. 

 

הוזמן-בכור ואריאלי ביקרו במנופי הגשר בנמל אשדוד שהינם מהגבוהים בארץ והוזמן-בכור ציינה כי: ״מגובה המנוף הגבוה בישראל, ולקראת יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, יש לנו הזדמנות לצפות ולהיות גאים ביכולות העסקיות והאסטרטגיות של מדינת ישראל״.