גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

נמל אשדוד אישר אחסנה לגובה של 5 מכולות ריקות

כחלק מההיערכות לביצוע תשונה תצורת הערוגות של המכולות הריקות והעבודה במשמרת ב' בנמל תותאם לצורכי העבודה כך שבחלק הראשון של המשמרת יהיו יותר עובדים. אורנה הוזמן בכור, יו״ר הדירקטוריון: ממשיכים להציב את צורכי הלקוח במרכז
04.12.17 / 10:25
נמל אשדוד אישר אחסנה לגובה של 5 מכולות ריקות
צילום: יח"צ נמל אשדוד
נמל אשדוד אישר אחסנה לגובה של 5 מכולות ריקות

ועדת כוח אדם של דירקטוריון חברת נמל אשדוד, בראשות יו"ר הדירקטוריון אורנה הוזמן בכור, אישרה הסכם חדש, במסגרתו יעבור הנמל מאחסנה בגובה של עד שלוש מכולות, לגובה של עד 5 מכולות ריקות.  מחברת נמל אשדוד נמסר כי סך התרומה של אחסנה בגובה 5 מכולות הוא מעל ל-4 מיליון שקל בשנה. עוד נמסחר מחברת נמל אשדוד כי תחזית המטענים מראה גידול עקבי של 4% בסגמנט של מכולות ריקות, המהווים גידול כללי של כ-15 אלף מכולות ריקות בשנה. העלייה לגובה אחסנה של חמש מכולות תאפשר קליטת כ-15 אלף מכולות ריקות נוספות בשנה – בהתאם לתחזית הגידול.

 

כחלק מההיערכות לביצוע ההסכם נמל אשדוד ישנה את תצורת הערוגות של המכולות הריקות. העבודה במשמרת ב' בנמל תותאם לצורכי העבודה, כך שבחלקה הראשון של המשמרת, בה יש עומס והיקף עבודה רב בשל מספר משאיות גבוה - יהיו יותר עובדים מאשר בסוף המשמרת. כך ייבנה מהלך שישיג אופטימיזציה בשיבוץ המפעילים בעורף במשמרת ב' תוך התאמת המשאבים לצרכי העבודה שתשפר את רמת השירות. כמו כן, ההסכם מאפשר גמישות ניהולית והגדלת פוטנציאל מיצוי השעות הנוספות על ידי שיבוץ מפעילי גורר לחצאי משמרות נוספות במשמרת ב'. מהלכים אלו יבטיחו בין השאר, תנועה רציפה של משאיות בשערי הנמל גם בזמני העומס.

 

אורנה הוזמן בכור, יו"ר דירקטוריון חברת נמל אשדוד, מסרה כי: ״הנמל מתחיל בצעדים ראשונים בהיערכותו לתחרות המתקרבת, ומפנה שטחים על ידי עלייה לגובה. תהליך העלייה לגובה יביא לשיפור הקצאת המשאבים לצורך מתן שירות איכותי ללקוח. אנחנו ממשיכים להציב את צורכי הלקוח במרכז ופועלים לשיפור מתמיד של מערך שירות הלקוחות ומיצוב הנמל כשחקן תחרותי ואסטרטגי״.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×