גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.11.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.717 +0.595
אירו 4.2169 +0.924
ליש"ט 4.7507 +0.604
100 יין 3.2799 +0.681
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

נמל אשדוד: מערכת בילינג חדשה של חברת אריקסון ישראל

מערכת הבילינג החדשה של חברת אריקסון העולמית תוטמע בעבודת הנמל במהלך השנתיים הקרובות. יצחק בולמנטל: פרויקט אסטרטגי שיאפשר לחברת הנמל להשיג יתרון תחרותי ולהגיב במהירות לשינויים בשוק
06.12.17 / 13:35
יצחק בלומנטל, מנכ״ל חבר נמל אשדוד, ואלון ברמן, מנכ״ל אריקסון ישראל
צילום: פבל טולצ'ינסקי
יצחק בלומנטל, מנכ״ל חבר נמל אשדוד, ואלון ברמן, מנכ״ל אריקסון ישראל

חברת נמל אשדוד חתמה על הסכם עם חברת אריקסון ישראל בע"מ לרכישה והטמעה של מערכת בילינג חדשה. חברת אריקסון ישראל זכתה במכרז לאספקה והטמעת מערכת הבילינג של חברת אריקסון העולמית.

 

בשבוע שעבר התקיים בנמל אשדוד טקס חתימה חגיגי על הסכם לרכישת מערכת הבילינג בהשתתפות מנכ"ל חברת נמל אשדוד יצחק בלומנטל, מנכ"ל חברת אריקסון ישראל, אלון ברמן, מנכ"לית חברת הייעוץ IT Solutions תמי זיתן, אשר מלווה את נמל אשדוד לאורך הפרויקט, נציגי הנהלת חברת הנמל ואריקסון ישראל, יחד עם הגורמים המקצועיים של הצדדים.

 

מנכ"ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל ציין כי: "מדובר בפרויקט אסטרטגי להטמעת מערכת מתקדמת שתאפשר לחברת הנמל להשיג יתרון תחרותי, ולהגיב באופן מהיר לשינויים בשוק באמצעות יישום יעיל של הסכמים מסחריים לשימור הלקוחות והגדלת היקפי פעילותם".

 

מנכ"ל אריקסון ישראל, אלון ברמן אמר "אנו שמחים וגאים להיות הספק הנבחר של חברת נמל אשדוד. במסגרת הפרויקט ניישם בנמל את מערכת הבילינג המתקדמת של אריקסון, מערכת גמישה ומקיפה הבנויה בארכיטקטורה מתקדמת מבוססת מטה-דאטה. המערכת מהווה פתרון מלא לחיוב, תמחור והתחשבנות בהתאמה למודלים העסקיים וצרכי נמל אשדוד"

 

משך הפרויקט להטמעת מערכת הבילינג הוא כשנתיים. מחברת נמל אשדוד נמסר כי המערכת החדשה, המבוססת על תפיסת ״הלקוח במרכז״, היא פלטפורמת חיוב וביצוע תשלומים מתקדמת המוטמעת בהצלחה בארגונים מובילים בעולם, והיא תאפשר לבחון את החיובים בגין שירותי הנמל ולספק כלים של ניתוח רגישות להגברת היקפי הפעילות. ״המערכת תשפר את השירות ללקוחות באמצעות הגברת השקיפות והדיוק בתהליכי החיוב, שיפור תצוגת החשבונית, שיפור הדוחות הנלווים וייעול התהליכים הקיימים״.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×