גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.771 +0.48
אירו 4.2586 -0.258
ליש"ט 4.7458 -0.051
100 יין 3.322 +0.402
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

נמל אשדוד: שיא תפעולי של למעלה מ-1.5 מיליון TEU במהלך 2017

נתון זה נחשף במהלך הכנס השנתי השמיני של לקוחות מחלקת המכולות בחברת הנמל בו השתתפו למעלה מ-80 לקוחות הנמל בהם סכני אנייה, משלחים ועוד. איציק כהן, סמנכ״ל התפעול: הכנסת הטכנולוגיות החדישות לעבודה התפעולית של הנמל מול הלקוחות מאפשרת לנו להגיע להישגים בביצוע
10.01.18 / 12:59
יצחק בלומנטל, מנכ״ל חברת נמל אשדוד, בכנס. שאלות ותשובות
10.01.18
יצחק בלומנטל, מנכ״ל חברת נמל אשדוד, בכנס. שאלות ותשובות

הכנס השנתי השמיני לסיכום שנת הפעילות 2017, של מחלקת המכולות בחברת נמל אשדוד התקיים לאחרונה במעמד מנכ״ל החברה, יצחק בלומנטל, וההנהלה הבכירה של הנמל.

 

בכנס השתתפו השנה למעלה מ-80 לקוחות הנמל וביניהם סוכני אנייה, נציגי חברות מניה, לאשינג, טכנאי קירור, משלחים, אנשי רכבת ישראל, מנהלי מסופים עורפיים, סוכני הובלה מענף הרכב ונציגי חברת הנמל. במהלך הכנס הוצגו הנתונים התפעוליים המרשימים שבוצעו ברציפי נמל אשדוד במהלך שנת 2017 - שיא בשינוע מכולות עם 973,023 מכולות המהוות 1,534,000 TEU.

 

הכנס עמד בסימן ״שיתוף שרשרת האספקה התפעולית ושיפור השירות״. במהלך הכנס בירך ונשא דברים מנכ״ל חברת נמל אשדוד, יצחק בלומנטל, אשר נתן סקירה כללית על היערכות הנמל לקראת עידן התחרות בנמלי הים, שדרוג התשתיות הפיזיות של הנמל אשר יאפשרו קליטת מגה אניות משא וכן יישום התכנית האסטרטגית ותכנית הרכש של הנמל אשר רכש לאחרונה מנופים חדישים וגוררות. בלומנטל ציין בדבריו כי ״שנת השיא בפעילות המכולות בנמל אשדוד מוכיחה כי כל מערכי החברה פועלים בסנכרון ומעניקים שירות מקצועי, אמין וזמין ללקוחות. אני משוכנע שבשנים הקרובות תכבוש חברת נמל אשדוד שיאים תפעוליים נוספים בתנועת מכולות ועלינו להקפיד לעשות זאת תוך שיפור וייעול השירות״.

 

סמנכ״ל תפעול של חברת נמל אשדוד, איציק כהן, הסביר בדבריו בכנס על פיתוחים לשיפור התכנון, הניהול והבקרה, הקמת מרכז הבקר וכן על מערכות המידע חדישות שנועדו לשיפור הביצועים. כהן עדכן את הלקוחות על פיתוחים טכנולוגיים בתחום של זמינות כלים ומשאבי כוח אדם אשר הוכנסו לעבודה השוטפת במהלך שנת 2017 וכבר הובילו לשיפור במדדי הביצוע מול הלקוחות. כהן ציין כי ״הכנסת הטכנולוגיות החדישות לעבודה התפעולית של הנמל מול הלקוחות מאפשרת לנו להגיע להישגים בביצוע. ראינו במהלך שנת 2017 כיצד המדדים שלנו משתפרים בזכות הכנסת תוכנות ניהול עבודה מתקדמות שהופכות את התכנון והביצוע ליעיל ושירותי יותר. מערכת זימון התורים שהכנסנו במהלך השנה נמצאת כבר כיום ב-70% שימוש והמטרה שלנו היא לעודד שימוש ושיתוף פעולה מלא מצד חברות ההובלה. בזכות הטכנולוגיות והתוכנות אנחנו מצליחים כעת לאזן את הפעילות שלנו מול הלקוחות בכל שעות היום״.

 

רמ״ח מכולות, יהודה נניקשוילי, סקר את הביצועים של השנה האחרונה ואת ההיערכות לשנה הבאה כולל הפיתוחים הטכנולוגיים לשיפור רמת השירות, עמידה ביעדי החלונות והקצאת מקום למכולות הריקות בשילוב עלייה לגובה וסידור מחדש של שטחי הריקות עם הכפלת אורכי נתיבי השירות למשאיות מה שיקנה פתרון וישפר את המענה למשאיות וזמני השירות. בנוסף, הוצגה מערכת התכנון הדינמית של האניות שבו רואים את מועד הסיום המתוכנן והמתעדכן של האניות.

 

במהלך הכנס התקיים פאנל של שאלות ותשובות מול הלקוחות בהנחיית רמ״ד תכנון ותפעול אניות בטוס ירון ארוש בהשתתפות איציק כהן סמנכ״ל לתפעול, רב חובל הנמל מוריס מור, רמ״ח חישובים שושנית לב ארי, רמ״ח שירות לקוחות רם שובל.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×