נמל אשדוד: תחרות תמונות באינסטגרם

במסגרת התחרות התקבלו תמונות מגוונות ומרהיבות שחשפו את עוצמתו של הנמל, את מגוון המטענים שעוברים דרכו ואת העובדות והעובדים המסורים. מקום ראשון – אביחי חזן - סוור; מקום שני – רונן דיין – מפעיל ציוד מכני ורועי אסרף - סוור; מקום שלישי – תומר שגב - מכונאי מנופ


10:19 ,19.10.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

עשרות רבות של  עובדי הנמל השתתפו בתחרות המסורתית של תמונות באינסטגרם בחברת נמל אשדוד. במסגרת התחרות הועלו לאינסטגרם כ-300 תמונות של הנמל אשדוד – #theportofisrael  הנמל של ישראל.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי התקבלו תמונות מגוונות ומרהיבות שחשפו את עוצמתו של הנמל, את מגוון המטענים שעוברים דרכו ואת העובדות והעובדים המסורים.

 

במהלך התחרות, מדי יום נבחרה ״תמונת היום״ על ידי ועדת התחרות שהורכבה מעובדי הנמל אהרון לוי, תומר שפץ ופלורי פייגל. הוועדה לקחה בחשבון תפיסת רגעים נדירים על ידי הצלמים, אספקטים אומנותיים בתמונות והצגת הנמל מזוויות שונות ומגוונות. 

 

תמונות שקיבלו את הדירוג המשוקלל הגבוה ביותר זכו בשלושת המקומות הראשונים: מקום ראשון – אביחי חזן - סוור; מקום שני – רונן דיין – מפעיל ציוד מכני ורועי אסרף - סוור; מקום שלישי – תומר שגב  - מכונאי מנופים. סמנכ״ל תקשורת תאגידית העניק תעודות הוקרה ופרסים לזוכים.