ראשי נמל אשדוד קיימו סיור עסקי במזרח הרחוק

יו״ר חברת נמל אשדוד ומנכ״ל חברת הנמל נפגשו עם בכירים בחברות הספנות יאנג מינג, Evergreen וחברת OOCL ועם גורמים מקבילים בנמלי ים מרכזיים. דנו בדרכים להעמיק את השת״פ עם נמל אשדוד


09:54 ,13.12.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

צמרת חברת נמל אשדוד בראשות יו"ר הדירקטוריון, אורנה הוזמן בכור, ומנכ"ל החברה, יצחק בלומנטל, יצאו השבוע בראשות משלחת של הנהלת הנמל, הכוללת את סמנכ"ל התפעול איציק כהן וסמנכ"ל הלקוחות אלי בר יוסף, לסיור עסקי במזרח הרחוק במהלכו נפגשו עם ההנהלות של מספר חברות ספנות בינלאומיות ועם גורמים מקבילים בנמלי ים מרכזיים.

 

המשלחת קיימה ביום בשבוע שעבר פגישת עבודה משותפת בטייוואן סיטי עם הנהלת תאגיד הספנות Evergreen, בראשות נשיא החברה לי מונג ג'י. בפגישה זו נדונו מספר דרכים להעמיק את שיתוף הפעולה בין נמל אשדוד לבין החברה מטייוואן שמהווה שותפה בכירה בברית ״אוקיינוס״ (Ocean Alliance) המביאה לרציפי נמל אשדוד מגה-אניות מטען בקו שבועי.
 

פגישת עבודה נוספת התקיימה בטייוואן עם הנהלת חברת  Yang Mingבראשות הנשיא, וינסנט לין. בפגישה זו נדונו אפשרויות להתנעה וביצוע של מהלכים עסקיים משותפים לשתי החברות ושיתופי פעולה בתחום הפיתוח העסקי והגדלת כמות המטענים הנפרקים והנטענים ברציפי נמל אשדוד. כמו כן נפגשה המשלחת מאשדוד עם הנהלת חברת הספנות OOCL.