גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

ארמוני באירוע לקוחות נמל חיפה: האתגר האמיתי – להכין את הנמל לתחרות

מפגש הלקוחות השנתי של הנמל משך אליו קהל של מאות ונערך בסגנון טברנה יוונית. זלצמן ללקוחות: גם היום חלקכם הגדול בוחר בנו מקרב אופציות נוספות. ארמוני: נרחיב את כתב ההסמכה של הנמל. אייל זלץ: נמצאים בפני תקופה מאתגרת
11.09.17 / 14:35
אשל ארמוני, יו״ר חברת נמל חיפה. נצטרך לעשות שינויים
11.09.17
אשל ארמוני, יו״ר חברת נמל חיפה. נצטרך לעשות שינויים
מנדי זלצמן, מנכ״ל חברת נמל חיפה. גם היום בוחרים בנו
11.09.17
מנדי זלצמן, מנכ״ל חברת נמל חיפה. גם היום בוחרים בנו
אליצ׳ה פרנקל, סמנכ״לית שיווק ופיתוח.
11.09.17
אליצ׳ה פרנקל, סמנכ״לית שיווק ופיתוח.
מימין: גיל מילר, נתן אלאלוף, יוסי להיס ודיוויד גולין
11.09.17
מימין: גיל מילר, נתן אלאלוף, יוסי להיס ודיוויד גולין
ניר אבני, מנכ״ל סוכנות דיזנגוף, באירוע של נמל חיפה
11.09.17
ניר אבני, מנכ״ל סוכנות דיזנגוף, באירוע של נמל חיפה
יגאל מאור, מנדי זלצמן ויורם זבה.
11.09.17
יגאל מאור, מנדי זלצמן ויורם זבה.

חברת נמל חיפה ערכה אמש את מפגש הלקוחות השנתי של הנמל תחת הכותרת ״טברנה יוונית בנמל״, והנוכחים זכו ליהנות מאירוע גדול ומרשים שמשך אליו קהל של מאות לקוחות בהם סוכני אנייה, משלחים בינ״ל ובעלי מטענים גדולים. טרמינל הנוסעים בנמל נבנה לרגל האירוע בסגנון של טברנה יוונית, והעיצוב הישרה אווירה טובה על הנוכחים שנהנו - לצד מזון ומשקאות - ממינגלינג פורה במיוחד, דברי ברכה של בכירי הנמל ומתכנית אמנותית שכללה הופעה של מועדון הקצב של אביהו פנחסוב.

 

אליצ׳ה פרנקל, סמנכ״לית השיווק של חברת נמל חיפה, ביקשה לציין כי הערב, שנעשה תחת הכותרת Friend Ship מסמל למעשה את החברות בין הספק ללקוח, לא דבר טריוויאלי בין ספק ולקוח וציינה כי במקרה של נמל חיפה זהו המצב שקיים. פרנקל ביקשה להודות ללקוחות על הגעתם לאירוע ואיחלה לנוכחים שנה טובה.

 

אייל זלץ, יו״ר ועד עובדי חברת נמל חיפה, בירך את הנוכחים וציין כי ״אנחנו נמצאים בפני תקופה לא קלה, תקופה מאתגרת. אני בטוח שגם בתקופה זו אתם הלקוחות תישארו לצדו ותעמדו איתנו. אנחנו, כעובדי נמל, מתחייבים לעשות את מה שאנחנו יכולים לעשות הכי טוב וזה לתת שירות. אנחנו מתחייבים לתת לכם שירות, בכל מזג אוויר, 24 שעות – אתם הלקוחות הם בסיס קיומנו״.

 

זלץ פנה למנדי זלצמן, מנכ״ל חברת הנמל, ולאשל ארמוני, יו״ר חברת הנמל, ואמר להם ״אני מאמין שאם אנחנו נדע לשתף פעולה ביחד הנמל הזה יגיע רחוק, יהיה לנו אופק כלכלי ונוכל לשרת את הלקוחות על הצד הטוב ביותר – גם לטובתם וגם לטובת העובדים. אני מאחל שנה טובה לכל הנוכחים״.

 

אשל ארמוני, יו״ר חברת נמל חיפה, התייחס לכך ששנת 2016, וכפי הנראה גם 2017, הן שנים טובות לפעילות הנמל אך הזכיר כי פני הנמל נשואות קדימה. ״אנחנו מסתכלים על העתיד, על שנת 2021, והאתגר האמיתי שלנו הוא להכין את הנמל לתחרות.

 

״אם אנחנו לא נשכיל לעשות שינויים שחלקם הם שינויים קשים אנחנו לא נהיה פה בסוף. אנחנו נמצאים ממש עכשיו בגיבוש תכנית אסטרטגית עבור חברת הנמל ואני מקווה שנוכל להציג אותה לשרים הרלוונטיים תוך חודשיים. במסגרת תכנית זאת אנו נצטרך להגדיר את הפעילות במטען הכללי, נצטרך לייצר שירותי ערך נוסף נמליים תוך פתיחה והרחבה של כתב ההסמכה של הנמל, אנחנו נפתח ונעמיק תשתיות גם ברציפים המרכזיים וגם בקישון, אנחנו נרחיב את שטחי האחסון ונשפר את הנגישות התחבורתית, נקטין את מצבת כוח האדם – נייצר התייעלות ונסיים את המחלוקות המשפטיות שיש לנו. אני מאמין באנשים שיש בנמל, אני מאמין במנהלים, בעובדי הנמל ואני יודע שכולנו נחושים לעשות לחברה הזאת טוב. אני מקווה שאנחנו נצליח בתכניות שלנו ואני מאחל לכולם שנת בריאות ושגשוג״.

 

מנדי זלצמן, מנכ״ל חברת חיפה, סיפר על סבתו ז״ל שהיתה אישה בעלת משפטי חוכמה מפתיעים, וציין כי סבתו היתה אומרת ״כשטוב ושמח לך אתה לא עוזב״. זלצמן לקח את המשפט הזה וציין כי ״במציאות העתידית גם אתם הלקוחות תידרשו לבחור בין טרמינלים נוספים״, והזכיר כי ״גם היום חלקכם הגדול בוחר בנו מקרב אופציות נוספות. לכן אני מודה לכם מקרב לב על היותכם משענת טובה ואיתנה, ועל הנאמנות שלכם לנמל חיפה. אתם נותנים לנו השראה״. זלצמן הודה ללקוחות ואיחל לכולם שנה טובה.

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×