חברת ג'יימס ריצ'רדסון תפעיל חנות "דיוטי פרי" בנמל חיפה

החברה זכתה במכרז של רשות הנמלים להפעלת החנות שתיפתח החודש ותשתרע על שטח של כ-400 מ"ר. בכך מתווסף נמל חיפה ל-22 נקודות מכירה שונות של ג'יימס ריצ'רדסון, ביניהן גם בנמל אשדוד


00:00 ,01.05.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת ג'יימס ריצ'רדסון זכתה במכרז של רשות הנמלים להפעלת חנות "דיוטי פרי" בנמל חיפה. החנות החדשה תיפתח החודש ושטחה יעמוד על כ-400 מ"ר.

מחברת ג'יימס ריצ'רדסון נמר כי, החנות מיועדת למכירת מוצרי דיוטי פרי לצוותי אוניות ומפליגים ותכלול מגוון רחב של מוצרים, החל ממשקאות חריפים, שוקולדים, בישום וקוסמטיקה, ציוד ספורט ואלקטרוניקה. כמו כן, תאופיין החנות החדשה כחנות דיוטי פרי במיצוב גבוה (פרימיום) במחירי דיוטי פרי אטרקטיביים.

עוד נמסר כי, המודל של חנות בנמל הושלם בימים אלו בנמל אשדוד ומהווה מודל ייצוגי לחנות נמל מובילה באגן הים התיכון.

אבי בן חור מנכ"ל דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון מסר כי, "אנו שמחים על הזכייה במכרז בנמל חיפה, אין ספק כי זכייה זו מחזקת את מעמדה של חברת ג'יימס ריצ'רדסון ומשלימה את זכיותיה האחרונות במכרז מעברי הגבול ובנמל אשדוד. אנו ניערך בהתאם לעונת הנסיעות שהתחילה בפסח ותסתיים בתום הקיץ, ונקבל את פני הנוסעים עם מגוון מבצעים והנחות שרק מחזקות את העובדה שסל הקניות בדיוטי פרי הינו הזול ביותר בהשוואה לחנויות דיוטי פרי בעולם ובהשוואה לשוק המקומי".

עוד צוין כי, החנות החדשה מתווספת לרשת ג'יימס ריצ'רדסון המונה כיום 22 נקודות מכירה שונות בים, באוויר וביבשה, לרבות נתב"ג, חנויות במעברי גבול, נהר הירדן וטאבה, בשדה התעופה בנמלים, במטוסים ובחנויות דיוטי פרי באוניות נופש.