נמל חיפה: מכתב הערכה על פריקת אניית MSC במשמרת אחת

עובדי הנמל סיימו את העבודה על האנייה תוך משמרת אחת תוך שהם מטפלים ב-980 מכולות ומטען חריג. רמ״ח מכולות יואב מרגלית: "יעילות תפעולית וכספית אופטימלית"


13:43 ,18.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

יואב מרגלית, רמ״ח מסופי מכולות בחברת נמל חיפה, הוציא אתמול למנהלי ועובדי הנמל מכתב הערכה שמתאר את פעילותם היעילה והמהירה של העובדים בטיפול באניית MSC JOANNA שהגיעה אתמול לנמל והפליגה לדרכה. עובדי הנמל סיימו את העבודה על האנייה תוך משמרת אחת, והודות לכך אניות צים נכנסו ישירות לרציף הכרמל לעבודה בתחילת משמרת ב'.

 

מרגלית ציין כי הוא מבקש להודות ״לכל מי שתרם, דחף וראה ׳שני צעדים קדימה׳ עוד בטרם נכנסה האנייה לנמל, עובדי יחידת מתו"ת, עובדי חדר ה-TOS, רנ"פ מכולות, קובי אליאס, הסדרן, מנ"ע, מנהל השטח, מפעילי הכלים בעורף וכמובן עובדי חמשת הידיים בקו המים (G24-G28)״.

 

לדברי מרגלית, הישג זה אפשר לנמל להכניס לרציף הכרמל שתי אניות של חברת צים למשמרת ב', מבלי להתחיל את העבודה על אניות אלו ברציף המזרחי, ולהעבירן באמצע משמרת לרציף הכרמל, מה שכינה מרגלית "יעילות תפעולית וכספית אופטימלית".

 

נציין כי אניית MSC JOANNA פועלת בקו ה-Indus Express של חברת MSC. במהלך משמרת א׳ אתמול בנמל חיפה שינעו עובדי הנמל 980 מכולות ומטען חריג לפני שהאנייה המשיכה בדרכה.