נמל חיפה פרסם מכרז להקמת מיזם חדשנות טכנולוגית בתחום הספנות

אגף רכש ולוגיסטיקה בנמל חיפה פרסם מכרז להקמת מיזם בתחום החדשנות הטכנולוגית לעולם הספנות, הנמלים והלוגיסטיקה. על המגיבים להיות בעלי ניסיון מוכח בגיוס כספים ובעלי קשרים עם גופים בינ״ל בתחום הספנות והנמלים


11:10 ,24.01.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל חיפה פרסמה אתמול מכרז במסגרתו היא פונה ליזמים המעוניינים לחבור אליה ולשתף עימה פעולה לצורך פיתוח מיזם בתחום החדשנות הטכנולוגית לעולם הספנות.

 

לפי דרישות המכרז, שפורסם על ידי אגף רכש ולוגיסטיקה בנמל, על היזם להיות בעל ניסיון של הקמה וניהול מיזמים טכנולוגיים, לרבות ניסיון מוכח בגיוס כספים למיזמים מסוג זה. כמו כן, על היזמים להיות בעלי ניסיון בהובלה של מיזמי סטארט-אפ החל משלב ה-seed ועד שלב היציאה לשוק ומעבר לרווחיות (או מכירת החברה), הינם בעלי ניסיון בתחום הקמה וניהול מיזמים טכנולוגיים ו/או פיתוח ו/או תמיכה בפיתוח של מוצרים ושירותים בתחום הספנות ו/או הנמלים ו/או הלוגיסטיקה.

 

כמו כן, על היזמים להיות בעל קשרים עם גופים בינלאומיים בתחום הספנות ו/או הנמלים ו/או הלוגיסטיקה (לרבות, מסופים, חברות ספנות, משלחים ימיים, יצרני ציוד רלוונטיים, חברות סיווג ימי) אשר ייתכן ויהיו מעוניינים לחבור למיזם.

 

מחברת נמל חיפה נמסר כי המעוניינים להגיב למכרז אינם נדרשים לשלם תשלום כלשהו אולם עליהם לעשות כן עד ל-14 בפברואר, 2019.