גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 21.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.617 0
אירו 4.1057 +0.073
ליש"ט 4.7249 +0.204
100 יין 3.2675 +0.092
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

נמל חיפה ציין את יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים

חברת נמל חיפה הזמינה למפגש מיוחד את עובדות הנמל ופנסיונריות של הנמל במהלכו הן צפו בהצגה ״להכאיב וללטף״ ״ שחושפת את נושא האלימות נגד נשים מנקודת מבט אחרת: דרך עיניו של גבר מכה
02.12.18 / 11:08
מתוך ההצגה ״להכאיב וללטף״
02.12.18
מתוך ההצגה ״להכאיב וללטף״

ביום חמישי  התקיים בטרמינל הנוסעים בנמל חיפה מפגש סקטור נשים אליו הוזמנו עובדות הנמל ופנסיונריות. המפגש המיוחד אליו הגיעו למעלה מ-70 נשים יוחד למאבק באלימות כנגד נשים, בשבוע בו מציינים את יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים שחל ב-25 בנובמבר. באופן טרגי היה זה גם שבוע נורא בו נרצחו עוד שתי נערות ובסך הכל כ-23 נשים שנרצחו מתחילת השנה.

 

לרגל ציון האירוע הוזמנו עובדות חברת נמל חיפה למפגש בכדי לצפות בהצגה ״להכאיב וללטף״ שחושפת את נושא האלימות נגד נשים מנקודת מבט אחרת: דרך עיניו של גבר מכה, איש הייטק וקצין ביחידה קרבית, שנמצא בטיפול קבוצתי באחד המרכזים למניעת אלימות במשפחה. דרך סיפור יחסיו עם אהובתו –חברתו-אשתו נחשפים הצופים לתהליך האיטי והאכזר של מערכת יחסים אלימה וכואבת.

 

דלית ביזן, ראש אגף משאבי אנוש בנמל חיפה: ״אלימות נגד נשים היא תופעה קשה, חוצה את כל המגזרים ושכבות החברה, ושלא ניתן להסכים ולקבל אותה. יש לפעול לשינוי חברתי עמוק ולפעול בכל דרך ובכל האמצעים בכדי למגר אותה ולהעלות את המודעות לנושא. דרך ההצגה אני תקווה כי הצלחנו להצביע על נורות האזהרה שצריכות להידלק ולעורר את המודעות בקרב ציבור הנשים בנמל לעצור את תהליך ההידרדרות עוד בתחילתו״.

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×