סגיס: הסכמי החלונות ברציפים יהוו 50% מכלל פעילות המכולות בנמל

אמר את הדברים במסגרת מפגש שהתקיים עם כ-20 בעלי ספינות וסוכני אוניות. מנכ"ל חברת הנמל ציין כי שיטת התור התפעולי תמשיך להתקיים במקביל


00:00 ,24.08.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

אמר את הדברים במסגרת מפגש שהתקיים עם כ-20 בעלי ספינות וסוכני אוניות. מנכ"ל חברת הנמל ציין כי שיטת התור התפעולי תמשיך להתקיים במקביל
 
חברת נמל אשדוד ערכה ביום חמישי האחרון מפגש לקוחות פרימיום בהשתתפות יו"ר חברת נמל אשדוד, ניצב (דימ'), יעקב רז, מנכ"ל החברה, שוקי סגיס, נשיא לשכת הספנות, ראובן צוק וכ- 20 בעלי ספינות וסוכני אוניות. האירוע, שהתקיים במסעדה במגדלי עזריאלי בתל אביב, הוא חלק מסדרת מפגשים שנערכים באופן קבוע בכל רבעון. במסגרת הכנסים משתתפים ארבעה קהלי יעד שונים, ביניהם בעלי ספינות וסוכני אוניות, יבואנים ויצואנים, עמילי מכס ומובילים יבשתיים.
 
במסגרת המפגש, יו"ר חברת נמל אשדוד, ניצב (דימ'), יעקב רז, הדגיש בדבריו את היותו של נמל אשדוד הנמל המוביל בישראל בחדשנות ובקדמה טכנולוגית. לדברי רז, "במהלך השנה הובלנו מהלכים שונים שחיזקו וביססו את מעמדנו בתחום. אנו מאפשרים שורה של שירותים, הבלעדיים לנו מבין נמלי ישראל". רז הוסיף כי "המשך שיתוף פעולה פורה בינינו יאפשר לנו להמשיך ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולהפוך את נמל אשדוד לנמל המצליח והמוביל באגן הים התיכון".
 
שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, ציין כי בשנת 2007 בוצעו בחברת הנמל השקעות בכ-85 מיליון שקל, כאשר תקציב ההשקעות לשנת 2008 עומד על 150 מיליון שקל. כמו כן, ציין סגיס כי בימים אלה עומדים להפעיל הסכמי שירות בשיטת החלונות בחלק מרציפי המכולות, אך שיטת התור התפעולי תמשיך להתקיים במקביל.
 
סגיס הדגיש כי הסכמי החלונות יביאו לגידול בהיקף המכולות וקווי הספנות, הפוקדים את הנמל, ויהוו 50% מכלל פעילות המכולות בנמל.