בעלי המניות של האפאג לויד אישרו את תנאי המיזוג עם USAC

חברת האפאג לויד החדשה תפעיל 237 אניות עם נפח קיבולת של 1.6 מיליון TEU. מנכ"ל האפאג לויד: לא נצטרך להשקיע באניות גדולות בשנים הקרובות


12:48 ,29.08.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הספנות הגרמנית האפאג לויד קיבלה לאחרונה אישור מבעלי המניות של החברה לבצע את התנאים הכספיים הנדרשים לטובת המיזוג עם חברת הספנות הערבית USAC.

 

בעלי המניות אישור יצירת הון משותף אשר ישמש את שתי החברות עד אשר חברת הספנות הערבית תמוזג במלואה לתוך חברת האפאג לויד. כמו כן אישרו בעלי המניות את הרחבת מועצת המנהלים מ-12 ל-16 חברים, שינוי אשר ייכנס לתוקף לאחר שהמיזוג בין החברות יושלם.

 

מנכ"ל האפאג לויד, רולף האבן ינסן, אמר כי "המיזוג מעניק לנו את האניות הגדולות להן אנו זקוקים על מנת להשיג עלויות הובלה נמוכות פר מכולה. מכיוון שחברת USAC כבר ביצעה את ההשקעה הזאת אנחנו לא נצטרך להשקיע באניות גדולות בשנים הקרובות".

 

שתי החברות חתמו על הסכם שילוב עסקי (BCA) אשר כפוף לאישור הרשויות הרגולטוריות הנדרשות – אישור שצפוי להתקבל עד סוף השנה הנוכחית.

 

חברת האפאג לויד החדשה תפעיל 237 אניות עם נפח קיבולת של 1.6 מיליון TEU. הצפי הוא כי החברה תוביל 10 מיליון TEU בשנה ומחזור ההכנסות שלה יעמוד על כ-12 מיליארד דולר.