חברת גרימלדי זכתה בפרס ״מובילת הגלנוע של השנה״

החברה זכתה בפרס היוקרתי זו שנה שנייה ברציפות. גי׳אנלוקה גרימלדי, נשיא קבוצת גרימלדי: מוכיח את האיכות הגבוהה של פתרונות התחבורה והלוגיסטיקה שהקבוצה שלנו מציעה ללקוחות


12:46 ,21.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הספנות גרימלדי ליינס (Grimaldi Lines) זכתה בפרס ״מובילת הגלנוע של השנה״ בטקס שנערך ב-15 בנובמבר במסגרת אירוע Global Freight Awards שנערך במלון רויאל לנקסטר בלונדון.

 

האירוע השנתי היוקרתי, אשר מתקיים מדי שנה בארגונה של חברת המדיה Lloyd’s Loading List, נתפס כאירוע מייצג עבור החברות הבולטות ביותר בתחום המטענים. האירוע השנה נערך בנוכחות נציגי הנהלה בכירים ואנשי צוות בקרב חברות הספנות הבולטות, חברות שילוח, לוגיסטיקה והובלה, לצד לקוחותיהם ואורחים נוספים.

 

מדי שנה חברת המדיה Lloyd’s Loading List פונה אל קהל קוראיה ומבקשת מהם למנות מועמדים לפרסים השונים ולהצביע עבור החברות שהעניקו להם את השירות הטוב ביותר במהלך 12 החודשים שקדמו לכך. מדובר אם כן בכבוד גדול שכן זוהי הצבעה עצמאית לחלוטין שמשקפת יותר מכל את הצטיינות החברות הזוכות בפרס הראשון.

 

כאמור, חברת גרימלדי ליינס זכתה בפרס היוקרתי של The Ro-Ro Line of the Year, והיתה זו זכייה שנה שנייה ברציפות – רצף שכזה הוא ראשון בהיסטוריה של האירוע ומעולם לא התקיים בעבר בעולם הספנות. הפרס הוענק למר רוי פוסטלוייט, מנהל סוכנות גרימלדי בבריטניה.

 

גי׳אנלוקה גרימלדי, נשיא קבוצת גרימלדי, אמר כי ״אנו שמחים לקבל, זו פעם שנייה, את הפרס היוקרתי אשר מוכיח את האיכות הגבוהה של פתרונות התחבורה והלוגיסטיקה שהקבוצה שלנו מציעה ללקוחותיה באמצעות צי אניות מודרני וידידותי לסביבה״.

 

בשנים האחרונות קבוצת גרימלדי הרחיבה עוד יותר את השירותים הימיים שלה כדי לספק לוגיסטיקה עולמית עם בסיס ימי חזק. הקבוצה מפעילה צי אניות גלנוע מגוון באוקיינוס ​​האטלנטי, הים התיכון, הים הצפוני והבלטי.