חברת NCL: הזמנה של 2 אניות פאר נוספות

חברת ההפלגות הנורבגית מימשה אופציה להזמנת שתי אניות פאר נוספות המצטרפות לצי של שמונה אניות שכבר הוזמנו ויסופקו עד שנת 2027. כל אנייה יכולה לארח עד כ-3,300 איש על סיפונה


14:15 ,15.07.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נורוויג׳ן קרוז ליין אחזקות, חברת האם של מותג ההפלגות הנורבגי, החליטה על מימוש האופציה להזמנת שתי אניות נוספות מסדרת ליאונרדו היוקרתית. האניות החמישית והשישית בסדרה צפויות להימסר לחברה כבר בשנים 2026 – 2027. 

 

שתי אניות הקרוז החדשות שהזמנתן אושרה היום הן במשקל 140,00 טון כל אחת, ויכולת לארח כ-3,300 אנשים על הסיפון. הדור הבא של האניות הללו ימשיכו את הקונספט הייחודי של נורוויג׳ין קרוז ליין, המאפשר לאורחי החברה חופש מוחלט וגמישות מירבית לכל אורך החופשה שלהם. 

 

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ״ל נורוויג׳ן קרוז ליין, אמר: ״האניות מדגם ליאונרדו החדש יצטרפו לסדרת האניות המוצלחת ביותר בהיסטוריית החברה. האניות החדשות יביאו איתן הזדמנויות צמיחה מרגשות וחסרות תקדים, שללא ספק ימצאו חן בעיניי לקוחותינו, החדשים והחוזרים״. 

 

נציין כי עד היום הזמינה חברת האם 7 אניות חדשות עבור החברה הבת שלה נורוויג׳ן קרוז ליין NCL ואנייה אחת עבור החברה הבת השנייה שלה ״ריג׳נט סבן סיס״. כאמור, שמונה אניות הפאר הללו צפויות להצטרף לצי אניות היוקרתי של החברה עד שנת 2027. בחודש אוקטובר 2018 צפויה להימסר לחברה האנייה החדשה הבאהNCL Encore   וזאת לאחר שהאנייה  BLISS הצטרפה לצי אניות הפאר של החברה רק לפני כחודשיים.