לוידס רג׳יסטר בהסכם שת״פ עם theDock

לוידס רג׳יסטר הודיעה על הצטרפותה אל theDOCK בהסכם שותפות במטרה לאתר ולפתח רעיונות חדשניים בתחום הלוגיסטיקה וההובלה הימית. רן מרכזי, סמנכ״ל חדשנות בלוידס רג׳יסטר: סימנים ראשונים באקוסיסטם המקומי בישראל לחדשנות בתחום


14:42 ,12.04.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

לוידס רג׳יסטרLloyd’s Register (LR)  מובילה עולמית בתחום סיווג ותקינה בענף הימי, הודיעה על הצטרפותה אל theDOCK רכז חדשנות ואקסלרטור ראשון ויחיד מסוגו בארץ לתחום נמל וספנות - בהסכם שותפות במטרה לאתר ולפתח רעיונות חדשניים בתחום הלוגיסטיקה וההובלה הימית, ובמטרה לרתום את אקוסיסטם החדשנות הישראלי לטובת סקטור הספנות.

 

קבוצת LR פעילה בישראל מספטמבר 2017 והיא מפתחת את נוכחותה בישראל במטרה לעודד שותפים טכנולוגיים מקומיים לשתף פעולה עם תכנית החדשנות הגלובלית של החברה.

 

רן מרכזי, סמנכ"ל חדשנות למוצרים ושירותים, הסביר כי ״למרות שלישראל יש הרבה מה להציע בתחום הסייבר, ניתוח ראייה, האינטרנט של הדברים, רכבים אוטונומיים ועוד, היא טרם התמקדה בתעשייה הימית כתחום חדשני חשוב. האקסלרטור של theDock מייצג סימנים ראשונים להתהוות תחום חדש של חדשנות באקוסיסטם הטכנולוגי הישראלי – תחום הספנות והנמלים. LR תתמוך בכך באופן מלא״. 

 

חנן כרמלי, מנכ״ל theDock, ציין כי ״אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם חברת תקינה וסיווג מובילה וגלובלית כמו LR. לסטארטאפים שלנו יש את ההזדמנות להגיע לשווקים באמצעות השותפות הזאת, בעוד שקבוצת LRתיהנה מהאפשרות לאמץ את החדשנות שלהם כבר בשלבים מוקדמים״. 

 

כרמלי הוסיף כי ״אקסלרטור theDock מחויב לחפש את התמיכה של חברות מובילות בתחום התעשייה הימית כגון חברות ספנות, חברות רישום וסיווג, יצרניות מערכות לאנייה, מפעילי טרמינלים ועוד. אנחנו צופים כי בשנים הקרובות החומות בין תחומי הביניים האלה ייפלו וזאת על מנת לשפר את היעילות הכללית ולטובת כל בעלי העניין״. 

 

 

LRהיא חברה שהחלה את פעילותה בשנת 1760 כחברה לסיווג כלי שיט. כיום החברה מספקת פתרונות מקצועיים בתחום ההנדסה והחדשנות במטרה לשפר את הבטיחות ואת הביצועים של תשתיות קריטיות עבור לקוחות בלמעלה מ-75 מדינות.