גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.771 +0.48
אירו 4.2586 -0.258
ליש"ט 4.7458 -0.051
100 יין 3.322 +0.402
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

מארסק ו-theDOCK בשת״פ לאיתור סטראט-אפים ישראלים

מדובר בהסכם שותפות לאיתור ופיתוח רעיונות חדשניים בתחום הלוגיסטיקה וההובלה הימית, ובמטרה לרתום את אקוסיסטם החדשנות הישראלי לטובת סקטור הספנות
08.03.18 / 11:05
מארסק ו-theDOCK בשת״פ לאיתור סטראט-אפים ישראלים
08.03.18
מארסק ו-theDOCK בשת״פ לאיתור סטראט-אפים ישראלים

מארסק, חברת הספנות הגדולה בעולם, חברה אל theDOCK מרכז חדשנות ואקסלרטור ראשון מסוגו בארץ לתחום נמל וספנות - בהסכם שותפות לאיתור ופיתוח רעיונות חדשניים בתחום הלוגיסטיקה וההובלה הימית, ובמטרה לרתום את אקוסיסטם החדשנות הישראלי לטובת סקטור הספנות.

 

״כבוד גדול הוא לנו לעבוד בשיתוף עם מובילה עולמית בתחום הספנות כמו מארסק. אנו נחושים לרתום את הידע והיצירתיות הטכנולוגית הקיימים בארץ לטובת סקטור הספנות העולמי״, אמר חנן כרמלי, שותף מייסד ב-theDOCK. ״אין לנו ספק ששותפות זו עם מארסק תניב הצלחות גדולות הן למארסק והן ליזמים הישראלים״.

 

מארסק שמהווה כיום מובילת דרך בעולם הספנות בהשקעתה הרבה בחדשנות טכנולוגית ובסטרטאפים מתאימים לתחום ההובלה הימית והלוגיסטיקה, זיהתה את הפוטנציאל האדיר הקיים בישראל והינה ענקית הספנות הראשונה שהתחברה לאקוסיסטם החדשנות בישראל.

 

״אנו שואפים להיות האינטגרטור המוביל בתחום ההובלה והלוגיסטיקה הימית, ולספק פתרונות פשוטים למצבים מורכבים של אתגרי שרשרת האספקה. חדשנות דיגיטלית ושיתופי פעולה עם חברות תוכנה על כל שלביהן, כולל סטרטאפים, להאצת פיתוח מוצרינו, מהווה תפקיד חשוב ועיקרי בדרך להשגת מטרה זו״, אמר איברהים גוקן, מנהל הדיגיטל במארסק.

 

תומאס הוגארד, מנהל השקעות בכיר במארסק, אמר: ״אנו מחפשים הזדמנויות להקמה משותפת של ׳חד הקרן׳ הבא של הלוגיסטיקה לתחומים כגון: הובלת מזון, ניהול סחר, אבטחת שרשרת האספקה, והלוגיסטיקה של הדור הבא. אנו מחפשים סטרטאפים שרואים במארסק כשותף יותר מאשר כלקוח, שותפות שבה נביא לא רק מימון אלא גם ערך כשותף אסטרטגי. אנו נרגשים לקראת שיתוף הפעולה עם theDOCK לאיתור החברות המתאימות שירצו להצטרף אלינו למסע״.

 

theDOCK היא מרכז חדשנות ואקסלרטור הראשון מסוגו בארץ ומהווה פלטפורמה המפגישה שלושה סוגי בעלי עניין - גורמי נמל וספנות, יזמים יצירתיים ומשקיעים.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×