מארסק משקיעה בחברת שילוח דיגיטלית

הודיעה כי היא אחת המשקיעות הבולטות בסטארט-אפ Freighthub, חברת משלוח דיגיטלי מאירופה, אשר גייסה 30 מיליון דולר. החברה מציעה שירותי הובלה בים, באוויר ושירותי רכבת, המבוססים על תהליכים דיגיטליים


14:18 ,02.05.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת מארסק הודיעה כי היא אחת המשקיעות הבולטות בסטארט-אפ Freighthub, חברת משלוח דיגיטלי מאירופה, אשר גייסה 30 מיליון דולר, זאת באמצעות זרוע ההשקעות שלה, Maersk Growth.

 

מנכ״ל ומייסד החברה, פרי היילמן, הסביר כי ״פוטנציאל הצמיחה שלנו זכה לאישור עם גיוס ההון המוצלח שביצענו. נשתמש בהון זה על מנת להמשיך ולפתח את הציע השירותים הדיגיטליים שלנו, ולהרחיב את הנוכחות שלנו באסיה. עם השותפות של Maersk Growth, יש לנו שותף שמציע תובנה אסטרטגית מקיפה ומאפשר לנו הזדמנויות לשיתוף פעולה.

 

היילמן ייסד את החברה בשנת 2016 עם שני שותפים נוספים בברלין.

 

ג׳ף הוייר, שותף בחברת Maersk Growth, ציין כי חברת FreightHub היא חברה מנוהלת היטב עם טכנולוגיה מבטיחה בתחום המשלוחים הדיגיטליים. הדבר מהווה התאמה מושלמת עבורנו בזרוע ההשקעות של מארסק, אשר שואפת לחקור טכנולוגיות מבטיחות עם פוטנציאל לשיפור ניהול שרשרת האספקה ​​וחוויית הלקוח״.

 

חברת FreightHub מציעה שירותי הובלה עבור הים, האוויר ושירותי רכבת, המבוססים על תהליכים דיגיטליים – החל מהליך ההזמנה, תקשורת, חילופי נתונים וניהול מסמכים לאופטימיזציה של שרשרת האספקה.