מארסק תשקיע בסטארט-אפ העוסק בדיגיטציה של הזמנת מטענים

זרוע של מארסק המוקדשת לפעילות עם שותפויות חדשות, העונה לשם Maersk Growth, תשקיע בסטארט אפ סכום ראשוני של 21.6 מיליון דולר. החברה מספקת הצעות מחיר אוטומטיות ומהירות להזמנות על גבי משאיות ליעדים בארה״ב


12:47 ,11.10.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הספנות הדנית מארסק חשפה לאחרונה כי תשקיע בסטארט-אפ אמריקאי בשם Loadsmart אשר הינו ברוקר מטענים. על פי הפרסומים, זרוע של מארסק המוקדשת לפעילות עם שותפויות חדשות, העונה לשם Maersk Growth, תשקיע בסטארט אפ סכום ראשוני של 21.6 מיליון דולר ביחד עם משקיעים נוספים.

 

סאן סטילינג, ראש מחלקת Maersk Growth, אמר כי ״אנחנו רואים פוטנציאל עצום בחברת Loadsmart. שילובים עתידיים בין שילוח ימי ושירותי כביש יכולים להוביל לסינרגיות מדהימות ובסופו של דבר לספק שירות מלא למשלחים״.  

 

חברת Loadsmart ממנפת בינה מלאכותית כדי להפוך את זרימת ההזמנות של משאיות בארה״ב לאוטומטיות. היא מספקת הצעות מחיר עם נפח מובטח באופן מיידי למשלחים לכל היעדים בארה״ב. החברה מציעה למשלחים, באמצעות הפלטפורמה האוטומטית שלה, הזמנת משאית בתוך שניות באופן ידני או בחירה בהזמנה אוטומטית דרך השרת וללא כל  התערבות אנושית.

 

לטענת החברה, משלחים הצליחו להפחית את החשיפה שלהם ב-50% למחירי ״ספוט״ לאחר שביצעו אינטגרציה עם פלטפורמת Loadsmart תוך הקטנת זמן ביצוע הרכש ב-90%.

 

הסטארט-אפ הניו יורק ציין כי השקעה זו מצד חברת מארסק תשמש להגדיל את צוות העבודה של החברה.