צים הובילה מטען מיוחד עבור אורמת טכנולוגיות

הובילה לניו יורק שתי יחידות לתחנת חשמל גיאותרמית במשקל 27 טון כל אחת ובאורך של 21 מטר. המטען, שטופל ע״י צוות המטענים המיוחדים המתמחה של צים, הגיע ליעדו הסופי בשלום


14:19 ,18.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

האנייה ZIM LUANDA הפועלת בקו ZCA הובילה בהפלגתה האחרונה מחיפה לניו יורק מטען מיוחד של חברת אורמת טכנולוגיות. מדובר במטען של 2 יחידות של 'מחליפי חום' עבור תחנה לייצור חשמל גיאותרמי. היחידות, במשקל 27 טון כל אחת ובאורך של 21 מטר, טופלו על ידי צוות המטענים המיוחדים המתמחה של צים. המטען הגיע לנמל ניו יורק ומשם הובל ביבשה ליעדו הסופי בחוף המערבי. על אף שהדבר נשמע על פניו לא הגיוני מתברר כי לאחר שהושקע בדבר מחשבה ותכנון רב ההובלה היבשתית לחוף המערבי היתה המשתלמת ביותר מבחינת עלות ולו״ז. נציין כי ההובלה היבשתית נעשתה על ידי הלקוח ולא ע״י חברת צים. 

 

מטעם חברת אורמת טכנולוגיות נמסר: ״אורמת מודה לצים על משלוח נוסף במסגרת שנים רבות של שיתוף פעולה בביצוע הובלות מטענים חריגים באניות מכולה".

 

צים מתמחה בהובלת מטענים מיוחדים שלהובלתם היבטים תפעוליים מורכבים. צים מטפלת בכל שלבי ההובלה, הטעינה והפריקה של המטען על מנת להבטיח את הגעתו המהירה והבטוחה של המטען ליעדו הסופי.