גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

צים הודיעה על מינוי סמנכ״ל כספים חדש

מר סבייה דסטריאו יחליף את סמנכ״ל הכספים הנוכחי, מר יוחאי בניטה, החל מה-15 ביוני. שימש בתפקיד בכיר בחברת CMA CGM והתמקד בניהול החוב של החברה ובפיתוח אסטרטגיות מימון: אלי גליקמן: מאחל לסבייה הצלחה בתפקיד מאתגר זה
14.05.18 / 13:52
סבייה דסטריאו, סמנכ״ל הכספים החדש של צים
14.05.18
סבייה דסטריאו, סמנכ״ל הכספים החדש של צים

חברת צים שירותי ספנות משולבים בע״מ הודיעה היום כי דירקטוריון החברה מינה את סבייה דסטריאו (Xavier Destriau) לתפקיד סמנכ״ל הכספים החדש של החברה, וזאת החל מ-15 ביוני 2018. דסטריאו יחליף את סמנכ״ל הכספים הנוכחי, מר יוחאי בניטה, אשר סיים את תפקידו בחברת צים.

 

סבייה דסטריאו עבד בחברת CMA-CGM במשך 10 שנים ושימש כסגן נשיא, ראש קבוצת מימון, משנת 2014 ועד 2016. במהלך תקופה זו הוא התמקד בניהול החוב בקבוצה המאוחדת ובפיתוח אסטרטגיית מימון מגוונת עם התמקדות חזקה בשוק האסייתי. 

 

סבייה יצטרף לחברה לאחר שנתיים בהן שימש כיועץ אסטרטגי למייסד ולמנהל הכספים ראשי של LTF Partners, חברת ייעוץ ייחודית עם התמחות בשווקים מתפתחים. לפני כן  שימש חאווייר כמנהל תכנון פיננסי וניתוח עבור השוק האירופאי בחברת HONEYWELL עם מכירות עולמיות של 35 מיליארד דולר. מר דסטריאו  הוא בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מבית הספר ללימודי עסקים של ליון, ותואר מהנדס מ-CPE Lyon.

 

אלי גליקמן, מנכ״ל צים, אמר: ״אני רוצה לנצל הזדמנות זו כדי להביע את הערכתי העמוקה ליוחאי בניטה. יוחאי תרם ליציבותה של החברה ושיחק תפקיד מכריע בהיערכות הפיננסית של החברה במהלך תקופות עסקיות מאתגרות. אני רוצה להודות ליוחאי על מסירותו לאורך השנים ומאחל לו הצלחה בתכניותיו לעתיד. אני מברך את הגעתו של סבייה לצים ומאחל לו הצלחה בתפקיד מאתגר זה״. 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×