צים ישראל ערכה אירוע ללקוחות סקטור השילוח

מנכ״ל צים ישראל, ניר אבני, סקר את פעילות צים בתקופה האחרונה, והדגיש את השת״פ האסטרטגי החשוב בין צים למשלחים שמייצר יתרונות לשני הצדדים. הלקוחות נהנו מסיור חווייתי במרכז הייחודי, חוו ״טעימות בחשיכה״ ושמעו הרצאה על תקשורת לא מילולית


12:12 ,29.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת צים ישראל ערכה אתמול במרכז ״נא לגעת״ ביפו אירוע ללקוחות החברה מקרב חברות השילוח. בדומה לאירוע שנערך לפני מספר שבועות אירחו אנשי המכירות של צים ישראל את הלקוחות באווירה נינוחה וחווייתית, נהנו מקפה ומאפה וממינגלינג עם קולגות מהתחום.  

 

ניר אבני, מנכ״ל צים ישראל, דיבר על הדגשים של צים והענף בכללותו לקראת 2019, על המאמץ של צים לשפר את שירות הלקוחות ולהביא יותר שרותי ערך מוסף לשוק, וכן על ההיערכות של הענף כולו לרפורמה בדלק שתחל בינואר 2020. אבני גם הדגיש בדבריו את השת״פ האסטרטגי החשוב בין צים למשלחים שמייצר יתרונות לשני הצדדים.

 

לאחר מכן נהנו האורחים מהרצאתה של דורית עוזיאל, מומחית לתקשורת לא מילולית ושפת גוף, וכן מחוויית הטעימות בחשיכה של מרכז ״נא לגעת״.

 

מחברת צים ישראל נמסר כי ״זהו אירוע נוסף בסדרת מפגשים עם לקוחותינו, כחלק מטיפוח הקשר האישי והכרת צורכי הלקוח״.  האירוע התקיים במרכז ״נא לגעת״ כחלק מהתפיסה של צים המשלבת פיתוח עסקי עם תמיכה בקהילה.