צים: שינויים בהנהלה הבכירה

סער דותן מונה לתפקיד סמנכ״ל בכיר, מדינות ופיתוח עסקי ויחליף בתפקיד את רפאל בן ארי שסיים את תפקידו. יאיר טיטלבאום מונה לסמנכ״ל מכירות גלובלי החל מ-1 בספטמבר. אסף טיראן, סמנכ״ל שירות לקוחות, יצטרף לצוות ההנהלה הבכירה


12:00 ,05.06.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

צים הודיעה היום על מינוי של סער דותן במקומו של רפאל בן-ארי, סמנכ״ל ספנות, שסיים את תפקידו ב-1 ביוני 2018. סער דותן מונה על ידי מועצת המנהלים לתפקיד סמנכ״ל בכיר, מדינות ופיתוח עסקי. 

 

סער דותן הצטרף לצים בשנת 2005 ומאז מילא בחברה מספר תפקידים בכירים. בשנה האחרונה שירת כסמנכ״ל מכירות ושירות לקוחות גלובאלי, ותרם רבות לתוצאות העסקיות הטובות של החברה ב-2017.

 

בנוסף הודיעה החברה על מינוי של יאיר טיטלבאום לסמנכ״ל מכירות גלובלי החל מ-1 בספטמבר. יאיר מצטרף לחברה לאחר שמילא תפקיד בכיר בקבוצת כלמוביל כמנהל חטיבת הרכב של מיצובישי מאז 2015. לפני כן מילא תפקידים שונים בחברת פרטנר בין השנים 1998-2014, בין השאר כמנהל חטיבת המכירות למגזר הפרטי והעסקי.

 

צים הודיעה גם שסמנכ״ל שירות לקוחות אסף טיראן יצטרף לצוות ההנהלה הבכירה של החברה. אסף מביא עמו רקע עשיר בתחום שירות לקוחות, בהם ארגונים גלובליים, והניסיון הרב שלו יהווה תרומה חשובה לחברה. 

 

מנכ״ל צים אלי גליקמן אמר: ״סער מביא עמו ניסיון עצום בתעשיית הספנות וידע בתהליכים עסקיים ומסחריים. אני רוצה להודות לרפאל בן-ארי שתרם ליציבות החברה והוביל יוזמות עסקיות חיוניות עבור צים בהצלחה במהלך תקופות מאתגרות. אני מקדם בברכה את יאיר לצים, ומאחל לכולם הצלחה בתפקידיהם החדשים״.