קבוצת א.א. ספנות מתרחבת

הקבוצה מארגנת מחדש את החטיבות העסקיות שלה ומפצלת את פעילותה לשלוש חטיבות עסקיות שיפעלו בצורה עצמאית


10:47 ,29.05.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת הרחבת פעילות הקבוצה בשוק הלוגיסטיקה הישראלי, קבוצת א.א. ספנות ולוגיסטיקה בע"מ מבצעת ארגון מחדש של החטיבות העסקיות שלה. החברה תפצל את פעילותה לשלוש חטיבות עסקיות, שיפעלו כמרכזי רווח עצמאיים.

 

A&A SHIPPING החטיבה תעסוק בהפעלת האונייה הישראלית "MV-CORSA" שבבעלותה ובמתן שירותי הובלה מיוחדים שמותאמים לתעשייה הישראלית. בנוסף החטיבה מפעילה אוניות בצ'רטר עבור כל סוגי המטען הכללי ופרויקטים מיוחדים. את פעילות החטיבה מנהל יוסי גוטמן, שהצטרף לא.א. ספנות בשנת 2012. גוטמן הוא בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום הספנות. באפריל 2014 הוא מונה למנהל הפעילות הספנותית והחכירות בקבוצה.

 

A&A SHIPPING AGENCIES הינה הסוכן הכללי בארץ של חברת הספנות הקוריאנית יונדאי שמציעה שירותים גלובליים מ/ל ישראל בהפלגות שבועיות, מתמחה בהובלה של מכולות קירור בייצוא מישראל לכל העולם והחל מהרבעון השלישי של 2014 תציע שירותי יבוא וייצוא מ/לארצות הברית. מנהל פעילות יונדאי בישראל הוא קורל דויטש. דויטש הצטרף לא.א. ב-2010 בתפקיד מנהל קווי אירופה ומאוחר יותר מונה למנהל השיווק והחל מאפריל 2014 מונה למנהל פעילות יונדאי בישראל.

 

A&A LOGISTICS חטיבת הלוגיסטיקה שעיקר פעילותה והתמחותה הינה בהובלה ימית, מרחיבה את פעילותה למגזרי ההובלה האווירית, עמילות מכס, אחסנה והפצה .ONE STOP SHOP בראש הפעילות עומד אור ראובני, שהצטרף ל-א.א. ספנות בשנת 2008 בתפקיד מנהל מסחרי ובאפריל 2014 מונה לסמנכ"ל בחברה. ראובני אמון על הניהול השוטף והפיתוח העסקי של פעילות הלוגיסטיקה בקבוצה.

 

קבוצת א.א. ספנות מונה כ-200 עובדים בארץ ובעולם.

 

מא.א. ספנות נמסר: "הנהלת הקבוצה משקיעה רבות בתכנון ופיתוח אסטרטגי לשנים הבאות, כשבראש מעייניה שירות ללקוחות החברה הנאמנים".