גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

קוסקו מצהירה: הרכישות ימשכו על רקע הערכות אופטימיות

עוד בטרם הושלמה רגולטורית עסקת הרכישה של חברת הספנות OOCL – עסקה הנאמדת בכ- 6.3 מיליארד דולרים, בקבוצת קוסקו מצהירים על כוונתם להמשיך ברכישות ומיזוגים נוספים לאור הערכות אופטימיות לענף הספנות בשנים הקרובות
29.08.17 / 13:11
קוסקו מצהירה: הרכישות ימשכו על רקע הערכות אופטימיות
29.08.17
קוסקו מצהירה: הרכישות ימשכו על רקע הערכות אופטימיות

במסיבת עיתונאים שקיימה ההנהלה הבכירה של חברת Cosco Shipping International, חטיבת ההשקעות של קבוצת קוסקו, נאמר שהקבוצה מחפשת הזדמנויות עסקיות חדשות כחלק מאסטרטגיית המיזוגים והרכישות שלה וזאת על רקע הנתונים החיוביים שמגלה ענף הספנות הגלובלי.

 

יו״ר Cosco Shipping International, מר Ye Weilong, ציין כי הוא מאמין ששני הסקטורים, ההובלה במכולות וההובלה בצובר, יציגו סימני צמיחה משמעותיים בחמש השנים הקרובות, בשונה מסקטור המיכליות ששם, לדעתו, לא יהיה שינוי משמעותי.

 

לטענת Liu Gang מנכ״ל החברה, בקופת המזומנים שלהם ישנן רזרבות המסתכמות לכדי 973 מיליוני דולרים, שחלק גדול מהן יושקע ברכישות חדשות.

 

כאמור, Cosco Shipping International הינה חברת ההשקעות של הקבוצה שמקום מושבה בהונג קונג. החברה מנהלת מגוון רחב של פעילויות עסקיות לרבות סחר באניות, חכירות, ביטוחים, סחר בסחורות ודלקים.

 

נציין כי חברת ההשקעות של קבוצת קוסקו דיווחה על מחזור של 487 מיליוני דולרים במחצית שנת 2017 – גידול של 49% בהשוואה לשנה הקודמת.

 

נזכיר כי חברת קוסקו רכשה לאחרונה את חברת הספנות OOCL בסכום הנאמד בכ- 6.3 מיליארד דולרים. עם השלמת העסקה, הטעונה עדיין אישורים רגולטוריים, תהפוך קוסקו לחברת הספנות השלישית בגודלה בעולם.

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×