שבי (שבתאי) כהן נבחר לשמש מנכ״ל מארסק ישראל

כהן יחליף את דיוויד גולין ששימש כמנכ״ל מארסק ישראל בחמש השנים האחרונות והודיע על פרישה ממש לפני פרוץ משבר הקורונה. לשבי כהן ניסיון רב בתחום הלוגיסטיקה והשילוח והוא דמות מוכרת בשוק הישראלי


11:43 ,06.09.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

שבתאי (שבי) כהן, מי ששימש עד לאחרונה כמנכ״ל חברת דאמקו בישראל, חברת בת של מארסק, ייכנס לתפקיד מנכ״ל מארסק ישראל. כהן יחליף את דיוויד גולין ששימש כמנכ״ל מארסק ישראל בחמש השנים האחרונות.

 

דיייויד גולין, אשר הודיע לפני כשישה חודשים על פרישתו מהתפקיד, ציין כי ״אני עובד בצמוד לשבי מאז שחברת מארסק השיקה את אסטרטגיית הלוגיסטיקה והשירותים שלה בשנת 2017. שבי מביא איתו ידע נרחב בניהול רשתות אספקה​​מורכבות תוך התמקדות ייעודית בלקוח. הוא בנה נוכחות חזקה בשוק הישראלי תחת המותג Damco  כאשר הרוב המכריע של עסק זה הועבר תחת מארסק ב-18 החודשים האחרונים כחלק מהאסטרטגיה החדשה.

 

״אני גאה שניתנה לי האפשרות להוביל את מארסק ישראל בחמש השנים האחרונות, וגאה עוד יותר בהישגי הצוות שלנו בתקופה זו.אני בטוח ששבי ימשיך להוביל את מארסק לגבהים חדשים בישראל ואני מאחל לו הצלחה רבה באתגר חדש זה״.

 

לשבי כהן ניסיון רב בתחום הלוגיסטיקה והשילוח ולפני דאמקו עבד בחברת קרגו אמרפורד, נציגת Ceva Logistics בישראל, כמנהל סניף חיפה ולפני כן כמנכ״ל חברת השילוח הבינלאומית ALLWAYS.