שירות ישיר חדש לים השחור של Seago ו-Arkas

השירות הינו תוצר של שת"פ בין Seago Line וArkas Line אשר ישתמש בארבע אניות בקיבולות של 6,000 TEU. הקו יחל לפעול בחודש יולי ויקשר ישירות את נמל אשדוד עם נמלים במצרים, טורקיה ונמלי הים השחור


10:54 ,08.06.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Seago Line הודיעה על השקת קו ספנות חדש ליום השחור שיפעל בשיתוף עם Arkas Line.

 

שיתוף הפעולה בין חברות Seago Line ו-Arkas Line בקו הים השחור יורכב משלוש אניות של חברת Seago Line ואנייה אחת של חברת Arkas Line אשר יספקו שירות בנפח של 6,000 TEU בממוצע לאנייה.

 

הקו החדש, העונה לשם BSE, יפעל על פי לוח זמנים שבועי קבוע כאשר ההפלגה הראשונה של השירות צפויה לצאת מנמל דאמייטה ב-5 ביולי על גבי האנייה Conti Basel.

 

מסלול הקו החדש יהיה כדלקמן:

Damietta – Port Said East – Ambarli (Marport) – Constanta – Odessa – Chornomorsk – Novorossiysk – Constanta – Ambarli (Marport) – Port Said East – Ashdod – Damietta

 

מחברת Seago Line נמסר כי הודות לשירותי פידר ולכיסוי נרחב של נמלים רבים באזור, השירות החדש לים השחור יספק ללקוחות קישורים ישירים בין ישראל, מצרים וטורקיה לנמלים מרכזיים בים השחור.

 

 

גיא וולף, מנכ"ל Seago Line, ציין בשיחה עם PORT2PORT כי מדובר בהרחבה משמעותית של סל השירותים של החברה בישראל. "הצעד הזה מעיד על כניסה שלנו כשחקן לשוק בסל השירותים הפנים אירופאי. זו זירה שלא פעלנו בה עד כה, וזו התרחבות טבעית של פעילות החברה. הצעד הזה מראה על האמון של החברה בשוק הישראלי".

 

 

אורן שחר, מנכ"ל Packo ספנות, המייצגת את Arkas בישראל, ציין בשיחה עם PORT2PORT כי מדובר בשיתוף פעולה שיביא תועלת לשני הצדדים וכי מדובר באזור סחר שמתפתח בשנים האחרונות. "מדובר בהבעת תמיכה גדולה של Arkas Line בשוק הישראלי".