גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אוריין: משרדים חדשים למחלקת יצוא

במקביל למעבר לבניין UPS מונה אסף שחק לסמנכ"ל מחלקת יצוא, שרית קירלי מונתה למנהלת יצוא אווירי וערן קטן מונה לתפקיד מנהל יצוא ימי
23.09.08 / 00:00

במקביל למעבר לבניין UPS מונה אסף שחק לסמנכ"ל מחלקת יצוא, שרית קירלי מונתה למנהלת יצוא אווירי וערן קטן מונה לתפקיד מנהל יצוא ימי
 
מחברת אוריין נמסר כי לאחר השלמת בניין UPS עברו מחלקות היצוא האווירי והימי למשכנם החדש בבניין המהווה עבור החברה מיקום אסטרטגי ונוח לתפעול משלוחי היצוא. מטרת המעבר נועדה למזג ולאחד את מחלקות ים ואוויר לטובת צורכי הלקוחות.
 
לרגל חנוכת המשרדים החדשים קיימה אוריין ערב חגיגי על גג בניין UPS בו נכחו כ-150 מלקוחות היצוא וספקים של החברה. נזכיר כי עד עתה היו משרדי המחלקה במתחם ממן בנתב"ג.
 
מהחברה נמסר עוד כי במקביל למעבר מונה אסף שחק לסמנכ"ל מחלקת יצוא. שחק הינו בעל תואר במנהל עסקים והוא עובד בחברת אוריין כ-13 שנה במגוון תפקידים.
 
מהחברה נמסר עוד כי לצוות הניהול של מחלקת היצוא הצטרפה שרית קירלי, מנהלת יצוא אווירי, בעלת ניסיון של 15 שנים בענף. כמו כן הצטרף לצוות הניהולי בתפקיד מנהל יצוא ימי ערן קטן, אשר שימש בעבר בתפקיד מנהל סניף חיפה ושייך גם הוא לקבוצת העתודה הניהולית של החברה.
 
 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×