גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

הצלחה למחזור הראשון של קורס להובלה אווירית מבוקרת טמפ׳

הקורס נערך במטרה לחזק את ההיכרות עם ההיבטים המיוחדים של עולם התרופות, ולייצר הבנה מעמיקה של תהליכי השילוח האווירי ודרישות האיכות והרגולציה בתחום
06.06.18 / 14:37
הצלחה למחזור הראשון של קורס להובלה אווירית מבוקרת טמפ׳
06.06.18
הצלחה למחזור הראשון של קורס להובלה אווירית מבוקרת טמפ׳
06.06.18
הצלחה למחזור הראשון של קורס להובלה אווירית מבוקרת טמפ׳

הסתיים בהצלחה המחזור הראשון של קורס מתקדם להובלה אווירית מבוקרת טמפרטורה שהשיקו פורום Israel Pharma & Medical Logistics וחברת Swissport. הקורס נערך במשך 3 ימים רצופים בהשתתפות למעלה מ-20 יצואנים ויבואנים מחברות פארמה וכן נציגים של חברות שילוח.

 

פורום Israel Pharma & Medical Logistics וחברת Swissport קיימו השבוע קורס מתקדם במטרה לחזק את ההיכרות עם ההיבטים המיוחדים של עולם התרופות, ולייצר הבנה מעמיקה של תהליכי השילוח האווירי ודרישות האיכות והרגולציה בתחום. 

 

המחזור הראשון נערך בשיתוף עם SLE Academy וכלל את נציגי השחקנים השונים לאורך השרשרת הלוגיסטית העוסקים בשילוח, אחסון, הובלה והטסה של מוצרי פארמה באוויר. במקביל להרצאות, התקיימו תרגילים משותפים על-מנת לאפשר למידה הדדית ודיאלוג מעמיק בין החניכים.

 

הקורס נמשך 3 ימים והציג את התהליכים הרלוונטיים לשינוע מטען מבוקר טמפרטורה, שיטות העבודה הנהוגות בעולם ובישראל, ממשקי העבודה המשמעותיים, האתגרים העיקריים בשרשרת הלוגיסטית וכן ניהול הסיכונים לאורך התהליך. החניכים בקורס נהינו מידע מקצועי מעמיק ומאפשרות לתרגל באופן  אישי את הנושאים העיקריים.

 

את הקורס העביר אילן ביטון, סמנכ״ל תפעול שירות וביטחון ב-Swissport אשר הנו בעל ניסיון של 20 שנה בתחום התעופה ומשמש גם כמדריך בכיר בארגון IATA.

 

שי חיימוב, מנהל פורוםIsrael Pharma & Medical Logistics, מסר כי: ״אנו מברכים על ההיענות הרבה ועל הרצינות הרבה שהפגינו המשתתפים לאורך 3 ימי הקורס. הייצוג של מגוון בעלי תפקידים: מנהלי יצוא-יבוא, רוקחים, אנשי הבטחת איכות וספקים לוגיסטיים סייע רבות להעשרת הידע של כולנו ויתרום רבות להמשך שיתוף הפעולה בין השחקנים השונים לאורך השרשרת הלוגיסטית. זוהי הפעם הראשונה שקורס במתכונת הזו מתקיים בישראל והוא מאפשר פתרון בעיות בתהליכי השילוח ומעניק כלים פרקטיים כגון בניית נהלים, עריכת הסכמי איכות, ביצוע תחקירים ועוד״. 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×