גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.678 +0.218
אירו 4.1894 -0.141
ליש"ט 4.7326 +0.32
100 יין 3.3794 -0.112
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

לראשונה בישראל: מנטפילד חנכה תחנת מיכלי חנקן נוזלי

מחלקת הפארמה של החברה תחזיק מלאי זמין של מיכלי Dry Shipper בגדלים שונים ובזמינות גבוהה. מציעה את השירות החדש הודות לשת״פ בינלאומי עם חברת CryoPDP
31.10.17 / 12:45
לראשונה בישראל: מנטפילד חנכה תחנת מיכלי חנקן נוזלי
31.10.17
לראשונה בישראל: מנטפילד חנכה תחנת מיכלי חנקן נוזלי
31.10.17
לראשונה בישראל: מנטפילד חנכה תחנת מיכלי חנקן נוזלי

חטיבת הפראמה (Pharma) של מנטפילד חתמה על שיתוף פעולה בינ"ל עם חברת CryoPDP . חברת CryoPDP מתמחה בניהול ניסויים קליניים והינה בעלת סניפים בכל נתיבי הסחר המרכזיים כגון אירופה, צפון אמריקה, המזרח הרחוק ואפריקה.

 

במסגרת שיתוף הפעולה שנחתם בין שתי החברות חונכת מחלקת הפארמה של מנטפילד תחנת מיכלי חנקן נוזלי - תחנה ראשונה מסוגה בישראל - בה יוחזק מלאי גדול של מכלי Dry Shipper בגדלים שונים ובזמינות של שעתיים מרגע ההזמנה. מחברת מנטפילד נמסר כי שירות זה יאפשר נגישות מיידית ללקוחות בתחום תאי הגזע, IVF, מחקרים קליניים ועוד.

 

עוד נמסר מהחברה כי כבר כיום לקוחות ישראליים נהנים משיתוף הפעולה בין החברות והחלו לנהל ניסויים קליניים ברחבי העולם וכן להשתמש במכלי החנקן.

 

ניצן הדר, מנהל חטיבת הפארמה הגלובלית של מנטפילד, ציין כי ״החיבור בין חטיבת הפראמה של מנטפילד ולבין CryoPDP מהווה קרש קפיצה משמעותי המקנה יתרון גלובלי מובהק ללקוחותינו. הקמת תחנת מיכלי החנקן בישראל תנגיש את המוצר שעד היום היה יקר מאוד. המיכלים ורשמי הטמפרטורה הינם בעלי תעודות וולידציה ותומכים בנוהלי עבודה התואמים את דרישות ה GDP. מהיום חברות יכולות ליהנות משירותי מיכלים בחנקן נוזלי במחירים הדומים לקרח יבש תוך כדי שמירה על הקפאה קריאוגנית הנדרשות לסוג מוצרים אלו ובביטחון הגבוה ביותר״.

 

חטיבת Mentfield Pharma מספקת שירותים נרחבים בתחום השילוח המבוקר טמפרטורה התואמת את דרישות ה- GDP, כולל ליווי צמוד של מערך איכות, והינה חלק מקבוצת Mentfield המונה כיום 25 סניפים "כחול-לבן" ברחבי העולם.

 

חברת CryoPDP הינה מקבוצת החברות של Airliquid, חברת הגזים לתעשייה הגדולה בעולם. החברה הקימה שירות לניהול משלוחים בחנקן נוזלי במיכלי Dry shipper בזמן תגובה מיידי והתאמת הצורך לכל לקוח ומשלוח תוך ניצול יתרונות כלל החברות בקבוצה.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×