גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

פורום IPL קיים מפגש בחברת DSV בנושא חדשנות בשרשרת האספקה

עשרות משתתפים מתחומי הפארמה שמעו במהלך המפגש הראשון של הפורום לשנת 2018 על התפתחות בתחום הדפסת תלת מימד, על האינטרנט של הדברים בשרשרת האספקה וצפו במצגת חווייתית
03.01.18 / 13:27
לימור גיל שני, סמנכ״לית שיווק ומכירות בחברת DSV
03.01.18
לימור גיל שני, סמנכ״לית שיווק ומכירות בחברת DSV
ניצן רפאל, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות בחברת DSV
03.01.18
ניצן רפאל, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות בחברת DSV
טל משולם. האינטרנט של הדברים בשרשרת האספקה
03.01.18
טל משולם. האינטרנט של הדברים בשרשרת האספקה
אילן ביטון מחברת Swissport
03.01.18
אילן ביטון מחברת Swissport

עשרות משתתפים מתחומי הפארמה, הציוד הרפואי והלוגיסטיקה השתתפו היום במפגש מרתק שעסק בנושא חדשנות ויצירתיות בשרשרת האספקה, בדגש על תעשיית ה-Healthcare.

 

את המפגש פתח שי חיימוב, מנהל פורום Israel Pharma & Medical Logistics, אשר עדכן אודות המפגשים הצפויים בשנת 2018, וביניהם היערכות ליצוא והפצת מוצרי קנאביס רפואי, שילוח ציוד ומכשור רפואי והתמודדות עם אירועי סייבר.

 

בהמשך נערכה מצגת חווייתית של אילן ביטון, סמנכ"ל תפעול, שירות וביטחון בחברת Swissport, בנושא יצירתיות וחדשנות אשר הסביר כיצד ניתן לייצר ערכים מוספים ולקדם שינויים, תוך שילוב דוגמאות מחיי היום-יום ומעולם המטענים.

 

עוד במפגש, הציג ניצן רפאל, מנהל פיתוח עסקי וחדשנות בחברת DSV, את התפתחות תחום הדפסת תלת המימד והשפעתה על שרשרת האספקה בדגש על עולם הבריאות. רפאל התייחס לחידושים האחרונים בתחום, כגון הדפסת אביזרים רפואיים ותרופות בבית המטופל, ולאתגרים הרגולטוריים העומדים בפני התעשייה.

 

לסיכום, סקר טל משולם, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BriefTrace, את התפתחות האינטרנט של הדברים בשרשרת האספקה (Internet of Supply Chain – IoSC) וכיצד ניתן באמצעות Big Data לנהל סיכונים ולשפר ביצועים. בהמשך הציג משולם פתרונות למעקב אחר משלוחים רגישים, ניטור טמפרטורה בזמן אמת, התראה על סטייה מנתיבי שילוח, עיכובים ועוד. כמו כן, הוסבר על טכנולוגיית ה-Blockchain וכיצד היא משנה את ניהול שרשרת האספקה.

 

לימור גיל-שני, סמנכ"לית שיווק ומכירות בחברת DSV, אשר אירחה את המפגש, ציינה כי: ״חדשנות אינה רק סיסמה, אלא חובה שלנו כחברה מובילה בתחומה לייצר ערך ללקוחות ואנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח עסקי״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×