גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.67 +0.355
אירו 4.1953 +0.074
ליש"ט 4.7175 +0.308
100 יין 3.3832 -0.012
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אוז אנרגיה הפורטוגלית: שופרו הליכי המסירה בעזרת פתרון השטח של Zetes

פתרון ZetesAres אשר סופק לחברת חברת אוז אנרגיה מאפשר לנהל באופן ריכוזי צוותי שטח מקושרים במלואם, בעזרת נראוּת בזמן-אמת של נתונים חשובים
09.12.18 / 11:41
אוז אנרגיה הפורטוגלית: שופרו הליכי המסירה בעזרת פתרון השטח של Zetes
09.12.18
אוז אנרגיה הפורטוגלית: שופרו הליכי המסירה בעזרת פתרון השטח של Zetes

חברת האנרגיה הפורטוגלית OZ Energia מבצעת הטמעה של פתרון ZetesAres להפצה ישירה לחנויות עבור אוטומציה של תהליכי ההפצה; שיפור היעילות, צמצום הטעויות ושדרוג שירות הלקוחות. הפתרון מאפשר לחברת אוז אנרגיה הפורטוגלית לנהל באופן ריכוזי צוותי שטח מקושרים במלואם, בעזרת נראוּת בזמן-אמת של נתונים חשובים.

במסגרת הייעוץ עבור אוז אנרגיה סיפקה חברת Zetes אפליקציה מבוססת-טאבלט לתמיכה בנהגים בביצוע משימותיהם כאשר אחד המאפיינים החשובים של טכנולוגיה זו, הוא התאימות לדרישות של תחנות השירות עבור תהליכי מסירה, כיוון ששימוש בטלפונים ניידים אסור בשטחן. טעינת המכשירים מתבצעת במהלך הלילה, טרם איסוף ואימות המכשירים על ידי הנהגים בכל בוקר, אשר מקבלים מהם מידע אודות העמסת מוצרים/מלאי באותו היום, תהליכי העבודה, רשימת הלקוחות והמשלוחים המתוכננים.

 

מחברת Zetes נמסר כי פתרון ZetesAres להפצה ישירה לחנויות מאפשר גישה בזמן אמת הן לחברת אוז אנרגיה והן לחברות התובלה, הנהגים והלקוחות למידע אודות תהליכי המסירה, ומספק כך קישוריות ונראוּת משופרות, תוך צמצום הסיכון לטעויות אנוש שהתרחשו בעבר בגלל התהליכים הקודמים מבוססי-הניירת. בנוסף, מבוצע בשטח איסוף של נתונים עסקיים חשובים, המשפרים את איכות התפעול והופכים את תהליכי המסירה למדויקים ויעילים יותר. הלקוחות יכולים להיות מעודכנים ללא תלות בנהגים; ועבור משלוחים שאינם נקלטים מיד על ידי הלקוחות, ניתן לספק את מיקום המשלוח כהוכחת מסירה. הפתרון של החברה ZetesAres פועל על גבי פלטפורמת הניידות MCL™×  מבוססת-הענן.

 

פאולו ג׳וסטי, מנהל תובלה בחברת אוז אנגריה, מציין כי ״העבודה עם Zetes אפשרה לנו לשפר את תהליכי המסירה שלנו, ולהפוך אותם ליעילים ופחות מועדים לטעויות. יש לנו בעלי עניין רבים בעלי דרישות- מצוות המטה, חברת התובלה, נהגי המשאיות ועד ללקוחות -אך אנחנו שמחים לדווח שקיבלנו משוב חיובי מכולם״.

 

חברת OZ Energia מספקת מגוון רחב של מוצרי ושירותי אנרגיה בפורטוגל, הכוללים משלוחי גז בצובַר, בבקבוקי גז ושל דלקים לתעשיית הרכב. עבור כל מוצר נדרש סוג משאית שונה, וביצוע משלוחים באמצעות שתי חברות תובלה שונות. טרם הטמעת הפתרון של Zetes נדרשו תהליכים עתירי כוח אדם עבור ביצוע מעקב ומימוש של תהליכי המסירה בקרב שתי חברות התובלה. התברר כי המערכת גוזלת זמן רב ומספקת נראוּת מועטה של מידע אודות פעילות וביצועים של נהג שטרם סיים את משמרתו.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×