גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 14.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.771 +0.48
אירו 4.2586 -0.258
ליש"ט 4.7458 -0.051
100 יין 3.322 +0.402
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

בעקבות הסכם בין אג׳ילטי והיילייס: שירותי תפעול פטורים ממס בסרי לנקה

אג׳יליטי, בשיתוף עם חברת היילייס, הקימה שלושה מרכזים לוגיסטיים המצויים בקרבת שדה התעופה ונמלי הים, ומצוידים במערכות האבטחה המתקדמות ביותר. אג׳ילטי: סרי לנקה מהווה שער כלכלי נוח למדינות האזור
11.04.18 / 13:00
בעקבות הסכם בין אג׳ילטי והיילייס: שירותי תפעול פטורים ממס בסרי לנקה
11.04.18
בעקבות הסכם בין אג׳ילטי והיילייס: שירותי תפעול פטורים ממס בסרי לנקה

ענקית הלוגיסטיקה אג׳יליטי חתמה לאחרונה על הסכם עם חברת היילייס (Hayleys) המאפשר ללקוחותיה שרותי תפעול פטורים ממס באזור הסחר החופשי בסרי לנקה. אג׳יליטי, בשיתוף עם חברת היילייס, הקימה שלושה מרכזים לוגיסטיים המעניקים מגוון שירותים תוך שימוש במודלים גמישים לניהול שרשרת אספקה, ביניהם - שירותי אחסנה, קונסולידציה, התאמת אריזות ותגיות, הפצה ישירה של מוצרים מוגמרים, הפצת חומרי גלם למפעלים אזוריים, ניהול פעילות e-commerceללקוחות B2Bו- C2Bועוד.

 

המרכזים אשר קיבלו את השמות ונוס, מרקורי ומרס, מצויים בקרבת שדה התעופה ונמלי הים, ומצוידים במערכות האבטחה המתקדמות ביותר תוך שימוש באנרגיה ירוקה. ונוס ומרקורי חולשים, כל אחד, על מעל ל-135 אלף מ״ר אחסון פנימי ומעל ל-175 אלף מ״ר  אחסון חיצוני. המרכז הלוגיסטי מרס פרוס על 32 דונם ומאפשר אחסון של כלים כבדים, רכבים, חומרים כימים וחומרי גלם שונים.

 

בחברת אג׳ילטי ביקשו לציין כי באזור הסחר החופשי בסרי לנקה ניתן לסחור בכל הטובין הרשומים תחת המכס המקומי ללא מס, למעט תה וקינמון המהווים את מקור ההכנסה העיקרי של האי, שכן סרי לנקה היא אחת מארבע יצואניות התה הגדולות בעולם ולכן כל שינוי במחיר התה יכול להשפיע על הכלכלה המקומית.

 

מאג׳ילטי נמסר עוד כי ״סרי לנקה מהווה שער כלכלי נוח למדינות האזור באמצעות הפעלת אזור סחר חופשי ממס הזול בכ-30 עד 60 אחוז בהשוואה לאזורי הסחר החופשי בסינגפור ובדובאי. ברחבי המדינה הקטנה שבעה נמלי ים, מתוכם 2 נמלי מים עמוקים המאפשרים עגינה של אניות גדולות במיוחד, ובנמלי התעופה הבינלאומיים נוחתים מדי שבוע כ-400 טיסות מטען. 

 

חברת רות קרגו הינה הנציגה הבלעדית של חברת Agilityבישראל הפועלת בלמעלה מ-500 סניפים ביותר מ-100 מדינות. 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×