גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.631 +0.304
אירו 4.0954 -0.127
ליש"ט 4.6909 +0.246
100 יין 3.2775 +0.086
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

גולד בונד: אנרגיה ירוקה הודות להתקנת מערכת סולארית באשדוד

הקבוצה התקינה שתי מערכות סולאריות על גגות שניים מהמבנים באשדוד בשטח כולל של 15,000 מ״ר לפי שיטת ״מונה נטו לצריכה עצמית״. אריה קרמן, מנכ״ל הקבוצה: המערכות החדשות יחסכו שימוש בסולר ויגבירו את השימוש באנרגיה ירוקה
28.01.19 / 11:39
המערכת הסולארית על מבנה גולד בונד באשדוד. צילום באדיבות גולד בונד
28.01.19
המערכת הסולארית על מבנה גולד בונד באשדוד. צילום באדיבות גולד בונד
מנוף RTG חשמלי
28.01.19
מנוף RTG חשמלי
מתקן שטיפה חדשני ומתקדם
28.01.19
מתקן שטיפה חדשני ומתקדם

קבוצת גולד בונד התקינה לאחרונה על גגות שניים ממבני החברה באשדוד מערכות סולאריות על שטח של 5,000 מ״ר ו-10,000 מ״ר אשר יוכלו לספק לקבוצה צריכה עצמית של עד 940 KWP ( Kilowattpeak היא האנרגיה שמספקים הפאנלים הסולריים בתנאים סטנדרטיים). בדרך זו תוכל החברה לייצר אנרגיה ירוקה במתקניה באשדוד בשיטת ״מונה נטו לצריכה עצמית״, קרי, החברה מייצרת אנרגיה עבור צריכה עצמית שלה וכל אנרגיה עודפת מועברת לחברת החשמל לטובת זיכוי עתידי של החברה.

 

מנכל קבוצת גולד בונד, אריה קרמן, ציין כי ״המערכות הסולאריות יחסכו שימוש בסולר ויגבירו את השימוש באנרגיה ירוקה לשמירה על הסביבה״. מר קרמן הוסיף כי החברה  רכשה לאחרונה שני מנופי RTG חשמליים ובימים אלו מתקינה מנוף RTG חשמלי נוסף, זאת לעומת שימוש במלגזות הפועלות על סולר מזהם.

 

סמנכ״ל החברה, מר עמוס דעי, הזכיר כי החברה הקימה לאחרונה באשדוד מתקן חדשני ומתקדם לשטיפת איזו טנקים ומכליות כביש בסטנדרטים מהגבוהים בארץ תוך שימוש באלמנטים לטובת שמירה על איכות הסביבה בכל הנוגע לטיהור אוויר ופינוי שפכים ״ברמה שלא מביישת מסופים דומים באירופה״.

 

מהקבוצה נמסר כי המהלכים האחרונים, בשילוב התקנת המערכות הסולאריות, משתלבות ביעדי החברה לשמור על הסביבה ולהשתמש באנרגיה ירוקה.

 

קבוצת גולד בונד מפעילה מסופי מטענים באשדוד כמו גם שטח אחסנה חופשית בעורף נמל חיפה. חברת גולדבונד מתמחה באחסנה, בשינוע כולל שינוע ברכבת ובמתן פתרונות לוגיסטיים לכל סוגי המטענים והמכולות וברשותה צי משאיות המעניק שירותי הובלת מכולות ומטענים.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×