גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

קונטרם תפעיל שטח אחסון בעורף נמל חיפה

החברה, אשר זכתה במכרז חנ״י בחוף שמן לתקופה של 15 שנה, תפעיל שטח אחסון של 64 דונם במיקום אסטרטגי. איציק ישראל, מנהל פעילות קונטרם בצפון: ״לרגל הפתיחה החלטנו להציע מחירים תחרותיים ללקוחות״
18.11.18 / 09:59
קונטרם תפעיל שטח אחסון בעורף נמל חיפה
18.11.18
קונטרם תפעיל שטח אחסון בעורף נמל חיפה
מימין: איציק ישראל, מנהל פעילות צפון בקונטרם
18.11.18
מימין: איציק ישראל, מנהל פעילות צפון בקונטרם
מפת תצ״א של המסוף
18.11.18
מפת תצ״א של המסוף

חברת קונטרם בבעלות גולד בונד החלה להפעיל שטח אחסנה חופשית בחוף שמן הממוקם  בעורף נמל חיפה. השטח, המשתרע על פני 64 דונם, נמצא ברשות החברה לאחר שזכתה בחודש מאי האחרון במכרז של חנ״י לתקופה של 15 שנה. קונטרם, אשר הינה חברת בת של גולד בונד, מתמחה באחסנה, בשינוע ובמתן פתרונות לוגיסטיים לכל סוגי המטענים והמכולות וברשותה צי משאיות המעניק שירותי הובלת מכולות ומטענים. זכייתה זו של קונטרם במכרז חנ״י מהווה הצהרת כוונות מטעם החברה לגבי מחויבותה לפעילות בצפון.

 

איציק ישראל, מנהל פעילות קונטרם בצפון, ציין בשיחה עם מערכת PORT2PORT כי החברה עוסקת כרגע בשטח בפעילות חופשית המתבטאת בריקון מכולות יבוא, המכלת והובלת מכולות, אחסנת מכולות יבשות, אחסנת מכולות בקירור ומטעני יבוא, וכי יש תכניות להפוך בעתיד חלק מהמתחם למחסן רשוי. ״מדובר בשטח גדול מאוד שהוכשר לפעילות לוגיסטית עם המון פוטנציאל. המיקום שלנו הוא אסטרטגי״.

 

לדברי ישראל, מסוף האחסון החדש של קונטרם בעורף נמל חיפה יהווה פתרון אחסון משלים ללקוחות החברה שמשתמשים בשירותי החברה באשדוד ויגדיל את הכיסוי הגיאוגרפי של החברה ברחבי המדינה. הוא הוסיף כי פעילות נמל המפרץ שצפויה להתחיל בשנת 2021 היוותה גם היא סיבה משמעותית לבחירה בשטח בחוף שמן. נזכיר עוד כי חברת גולד בונד הינה שותפה בחברת מספנות ישראל הנמצא בסמוך לאזור ומהווה לקוח טבעי של שטח האחסון.

 

איציק ישראל, מנהל פעילות צפון בקונטרם, הוסיף כי ״לרגל הפתיחה החלטנו להציע מחירים תחרותיים ללקוחות על מנת לחשוף את הלקוחות לשירות החדש בצפון״.

 

חברת קונטרם נחשבת לאחת החברות הבולטות בארץ בתחום הטיפול במכולות כולל אחסון, שינוע, הפצה, ריקון והמכלה ושירותי ערך מוסף, ורמת השירות הגבוהה שהיא מעניקה ללקוחותיה ידועה ברבים.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×