גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

שמיר הנדסה תשווק מרכזים לוגיסטיים במבואות כרמל

הקבוצה זכתה במכרז מנהל מקרקעי ישראל לרכישת שני מגרשים בסמוך לכביש 6, ונמצאת במו״מ עם חברות שונות להקמת מרכזים לוגיסטיים בהשקעה כוללת של 40 מיליון שקל
11.09.17 / 11:30
המנכ״ל משה שרשוב ויוסי רודה, מבעלי קבוצת שמיר הנדסה
11.09.17
המנכ״ל משה שרשוב ויוסי רודה, מבעלי קבוצת שמיר הנדסה

קבוצת שמיר הנדסה זכתה במכרז מנהל מקרקעי ישראל לרכישת שתי קרקעות באזור התעשייה מבואות כרמל הממוקם בצמוד לכביש 6 ליד צומת אליקים. שטחו של המגרש הראשון הוא 9 דונם ושטחו של המגרש השני הוא 4.2 דונם. סכום הרכישה הכולל הוא כ-15 מיליון שקל וייעוד הקרקעות הוא לתעשייה ולהקמת מרכזים לוגיסטיים.

 

בשלב זה יוצאת הקבוצה לשיווק בקרב חברות מסחריות, כאשר לדברי מנכ"ל קבוצת שמיר הנדסה משה שרשוב, בימים אלו כבר נמצאת הקבוצה במו"מ עם חברות שונות להקמת מרכזים לוגיסטיים במגרשים אלו באזור התעשייה בהיקפים כוללים של כ-40 מיליון שקל. 

 

הזכייה מהווה שלב נוסף במסגרת התהליך האסטרטגי שעוברת הקבוצה בשנה וחצי האחרונות עם כניסתה גם לתחום היזמות, באיתור ורכישת קרקעות לתעשייה ולמרכזים לוגיסטיים. "אזור התעשייה מבואות כרמל יוכיח את עצמו בשנים הבאות, לקוחות רבים ברחבי המשק הישראלי פנו אלינו באיתור קרקעות מתאימות למרכזים לוגיסטיים בצפון הארץ, ואנו נמצאים בהתאם בשלבים מתקדמים לרכישת מגרשים גדולים ונוספים", ציין שרשוב.

 

קבוצת שמיר הנדסה בונה מרכזים לוגיסטיים ומסחריים ברחבי הארץ. פעילות הקבוצה כוללת הקמת מרכזים מסחריים, מרכזים לוגיסטיים, מפעלים ומבני תעשיה לצד יזמות. בין הפרויקטים הבולטים של הקבוצה בעבר ובהווה – המחלבה בתל יוסף- פרויקט הדגל של חברת תנובה; המרכז הלוגיסטי של טמפו בכביש החוף; מפעל בייגל בייגל בצפת עבור חברת יוניליוור; מפעל חוגלה קימברלי בעפולה; מרכזי BIG שונים ברחבי אזור הצפון; יקבי כרמל בפארק התעשייה אלון תבור, ניסקו ארדן במודיעין, מרכזים שונים עבור קרסו נדל"ן, מרכזי קניות SEVEN  ועוד מרכזים רבים נוספים ברחבי הארץ.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×