גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת CNW פתחה סניף חדש בפרנקפורט, גרמניה

זאת במסגרת התרחבות גלובלית שחווה החברה בשנתיים האחרונות ובמסגרתה נפתחו סניפים נוספים בערים שנחאי, סינגפור, סן פרנסיסקו וגוואדאלחרה. לחברה כעת 12 סניפים ברחבי העולם
07.09.17 / 13:35
חברת CNW פתחה סניף חדש בפרנקפורט, גרמניה
07.09.17
חברת CNW פתחה סניף חדש בפרנקפורט, גרמניה

חברת CNW – Courier NetWork, חברת שילוח המתמחה בשילוח משלוחים בהולים ומותאמים אישית, הכריזה על פתיחת סניף חדש בפרנקפורט, גרמניה. פתיחתו של משרד זה הינו התוספת הטרייה להתרחבות הגלובלית שחווה החברה בשנתיים האחרונות. סניף  החברה בפרנקפורט נפתח לפעילות ב-1 באוגוסט.

 

לאחרונה, ובמסגרת הרחבת פעילותה הגלובלית, החברה אף פתחה סניפים חדשים בשנחאי, סינגפור, סן פרנסיסקו וגוואדאלחרה על מנת לספק שירותי NFO (Next Flight Out) יעילים יותר ללקוחותיה ברחבי העולם. סניפים חדשים אלו הינם תוספת לסניפים קיימים בניו יורק, תל אביב, הונג קונג, סן חוזה, בייג׳ין, דאליאן ושנגדו. לחברת CNW יש כיום 12 משרדים ברחבי העולם. 

 

מהחברה נמסר כי מר יאסר מאראס מונה למנכ״ל הסניף הגרמני של החברה. למר מאראס ניסיון של למעלה מ-11 שנים בתעשיית משלוחי הקורייר הבהולים. הוא גם ניהל שירותי משלוחים בהולים בתחום תעשיית הרכב שהינה שוק משמעותי עבור חברת CNW.

 

מר אלעזר גרישנטיין, נשיא חברת CNW, ציין כי ״המשרד החדש, אשר ממוקם בסמוך לשדה התעופה של פרנקפורט, הינו האב עתיר פעילות עבור חברת CNW. אני מאמין כי מר מאראס, עם הניסיון והידע הנרחב שלו בתחום המשלוחים הבהולים, יהווה נכס אדיר עבור הלקוחות שלנו והצוות הבינלאומי של החברה״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×