גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 20.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.617 -0.386
אירו 4.1027 +0.178
ליש"ט 4.7153 +0.52
100 יין 3.2645 -0.397
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת DSV קיימה שולחן עגול למנהלי חדשנות

חברת DSV ישראל, בשיתוף SOSA, מרכז גלובלי לפיתוח חדשנות, אירחו פורום של 20 מנהלי חדשנות מהחברות הגדולות בעולם. לימור גיל שני: ״ גאים להוביל את החדשנות בענף ומחויבים עבור לקוחותינו למציאת טכנולוגיות מתקדמות״
03.02.19 / 13:26
משתתפי הפורום בנושא חדשנות במרכז SOSA. מפגש מרתק
03.02.19
משתתפי הפורום בנושא חדשנות במרכז SOSA. מפגש מרתק
לימור גיל שני, סמנכ״לית מכירות ושיווק ב-DSV ישראל
03.02.19
לימור גיל שני, סמנכ״לית מכירות ושיווק ב-DSV ישראל
אופיר ברונהיים, מנהל החדשנות ב-DSV ישראל
03.02.19
אופיר ברונהיים, מנהל החדשנות ב-DSV ישראל

חברת DSV ישראל, בשיתוף SOSA, מרכז גלובלי לפיתוח חדשנות, אירחו פורום של 20 מנהלי חדשנות מהחברות הגדולות בעולם.

 

מחברת DSV ישראל נמסר כי ״הפורום מהווה במה חשובה, למנהלי החדשנות להתדיין ולשתף באתגרים העומדים בפניהם בעת הטמעת חדשנות בארגונים גדולים. במרכז השיח של הפורום, ניצבה הגדרת ה-KPI - מדדי ביצוע מרכזיים להצלחה בתחום החדשנות, האתגרים בצורך לייצר ערך מידי לחברה, לצד מציאת פתרונות טכנולוגיים ויתרונות, אשר יישאו פרי רק בעתיד הרחוק.

 

במהלך הדיונים בפורום ניתן היה להבין כי למרות ההכרה של החברות בחשיבות החדשנות והקמת התשתיות הנדרשות לכך, הרי שהיכולת להטמיעה, הלכה למעשה, מהווה אתגר לא פשוט.

 

עוד נמסר כי חברת DSV ו-SOSA מבינות את הצורך והחשיבות בשיתוף המידע, בכל הנוגע לנושא החדשנות בעולם העבודה הדינאמי בו אנו חיים.

 

לימור גיל שני, סמנכ״לית מכירות ושיווק ב-DSV ישראל: ״אנו גאים להוביל את החדשנות בענף ומחויבים עבור לקוחותינו למציאת טכנולוגיות מתקדמות ושיפור מתמיד בשרשרת האספקה״.

 

אופיר ברונהיים, מנהל החדשנות ב-DSV ישראל: ״ישראל היא מדינה בעלת בשורה אמיתית בנושא החדשנות, חלק מתפקידי הוא ליצור סביבה מעודדת חדשנות המאפשרת שילוב של טכנולוגיות פורצות דרך בארגון״.

 

עזי שפר, מנכ״ל SOSA: ״פורום מנהלי החדשנות הינו פורום גלובלי ייחודי, העוסק במלאכה המאתגרת של הצעדת ארגונים מסורתיים קדימה, בהתבסס על הטמעת טכנולוגיות חדשניות. המפגש היה מרתק, כשהוא מהווה כר פורה ייחודי לדיונים פורצי דרך סביב סוגיות פרקטיות מתקדמות הנוגעות ישירות בחדשנות״.

 

מחברת DSV ישראל נמסר כי ״פורום החדשנות ימשיך לעורר שיח מקצועי ולהציף את האתגרים העומדים בלב ליבה של החדשנות העולמית, תוך העלאת סוגיות מורכבות בשאיפה למצוא פתרונות מתקדמים, אשר יובילו את הארגונים להשגת יתרונות תחרותיים על פני שאר השחקנים בענף״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×