גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת UPS: ימי עיון בנושא שילוח וסחר בינלאומי

המפגשים הפופולריים נועדו להעמיק את הידע המקצועי של לקוחות העוסקים בתחומי היבוא והיצוא והם מקיפים את כל המידע השימוש עבור מנהלי יבוא ויצא
30.04.18 / 13:25
חברת UPS: ימי עיון בנושא שילוח וסחר בינלאומי
30.04.18
חברת UPS: ימי עיון בנושא שילוח וסחר בינלאומי

חברת UPS מדווחת על ביקוש שיא ברישום לקוחות ויזמים לימי העיון המרוכזים בנושאי יבוא, יצוא וסחר בינלאומי. הקורס, שנפתח במסגרת UPS Academy ב-24 באפריל הינו בן ארבעה מפגשים, ונועד להעמיק את הידע המקצועי של לקוחות העוסקים בתחומי היבוא והיצוא. 

המפגש הראשון התרכז במבוא לסחר בינלאומי ו-Incoterms. המפגש השני יעסוק בהסכמי סחר ותעודות מקור. במפגש השלישי תינתן הדרכה בתחומי התובלה הימית והאווירית ובמפגש הרביעי יוסבר על עולם הסיווג, תהליך השחרור בעידן שער עולמי והשפעתו. 

מהחברה נמסר כי מאז 2009 UPS Academy מחזקת את הידע המקצועי של לקוחות ועובדים בנושאים שונים, ביניהם מכס, שער עולמי, מכון תקנים, עבודה מול ספקים בסין ועוד נושאים אשר יש להם ביקוש בקרב קהל הלקוחות.

ארבעת המפגשים מנוהלים על ידי מרצים בכירים בעלי ניסיון ומומחיות בתחומים שונים ומקיפים את כל המידע השימושי בעבור מנהלי יבוא ויצוא, סחר ושילוח. 

רונן כהן, סמנכ״ל שיווק ומכירות ב-UPS בישראל,  מציין כי ״התמורות הגלובליות והלוקליות בעולם הסחר הבינלאומי משפיעות רבות על תחום היבוא והיצוא בישראל.  UPS Academy נוסדה ב-2009 מתוך החזון להפוך כל לקוח למומחה, ולסייע ללקוחות ועובדים להתמודד בהצלחה עם אתגרי המקצוע, בעולם תחרותי ומשתנה במהירות״.

 

 





המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×