גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.763 -0.397
אירו 4.2846 +0.007
ליש"ט 4.7739 +0.128
100 יין 3.3496 +0.438
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

יום עיון בטרנסוורלד: ״מתאימים עצמנו לעולם הדיגיטלי״

כך סיכמו בטרנסוורלד את יום העיון שערכו ליותר מ-150 יבואנים לקראת העלייה לאוויר של מערכת שער עולמי. יעקב מור, מנכ״ל טרנסוורלד: עידן חדש בהתנהלות היומית מול מכס ישראל
14.11.17 / 09:07
יום עיון בטרנסוורלד: ״מתאימים עצמנו לעולם הדיגיטלי״
14.11.17
יום עיון בטרנסוורלד: ״מתאימים עצמנו לעולם הדיגיטלי״

יותר מ-150 יבואנים לקחו חלק ביום עיון שערכה חברת טרנסוורלד לקראת העלייה לאוויר של מערכת שער עולמי של המכס.

 

לקוחות החברה, נציגתה הבלעדית בישראל של Expeditors International, התכנסו במלון הרודס בהרצליה לארוחת בוקר עשירה ומפנקת שלאחריה נפתח יום העיון.

 

"אנו בפתחו של עידן חדש של תהליכי עבודה יעילים יותר ופשוטים יותר בהתנהלות היום יומית שלנו מול מכס ישראל", אמר יעקב מור מנכ"ל טרנסוורלד. "התהליכים עליהם נשמע היום משפיעים על כולנו - קהילת היבואנים, המשלחים ועמילי המכס כאשר המטרה המשותפת היא אחת – לפשט את תהליכי הסחר ויבוא הסחורות ולהתאים אותם לעולם הדיגיטלי של המאה ה-21", הוסיף.

 

בהמשך היום הועברו הרצאות מקצועיות על ידי אבירם אברמוביץ', מנהל תחום בכיר תש״ר והערכת סיכונים במנהל המכס, וצביקה גלילי, מנהל פיילוט שער עולמי במנהל המכס. השניים הרחיבו על השינויים הצפויים עם עליית המערכת החדשה לאוויר ועל היערכות המכס בנושא. היום המשיך עם הרצאה מרתקת של עו"ד גיל נדל ועו"ד דייב זיתון ממשרד גולדפרב בדבר תצהיר יבואן ודיווח ערך למכס בעידן שער עולמי, ונחתם עם מצגת מאת בועז אלקנה, מנהל מוצר של תוכנת LOGBOX. זה האחרון הדגים לנוכחים את יכולותיה של התוכנה שמשמשת בין היתר כפלטפורמה לארכיון מסמכים דיגיטלי בעידן שער עולמי.

 

"אנחנו נרגשים לארח כאן רבים מלקוחותינו ולשתף אותם בתהליכים אותם עברנו בשנה וחצי האחרונות. מבחינתנו מדובר גם בסיום תקופה ארוכה של השקעה בתשתיות, תכנון והכנות לקראת הרגע הזה של עליית שער עולמי", סיכם דורון ינאי, סמנכ"ל יבוא בטרנסוורלד.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×