גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

פנאלפינה דחתה את הצעת הרכש של DSV

חברת הלוגיסטיקה והשילוח השוויצרית הודיעה הבוקר כי קרן ארנסט גונתר, בעלת המניות הגדולה בפנאלפינה דוחה את הצעת הרכש של DSV ותומכת בהמשך אסטרטגיית צמיחה עצמאית עבור החברה. אמיר שני ורון בארי, מנכ״לים משותפים של עמית: הערכנו כי כך יהיה
04.02.19 / 10:58
פנאלפינה דחתה את הצעת הרכש של DSV
04.02.19
פנאלפינה דחתה את הצעת הרכש של DSV
אמיר שני. ״כפי שצפינו פנאלפינה דחתה את ההצעה ונשארת עצמאית״
04.02.19
אמיר שני. ״כפי שצפינו פנאלפינה דחתה את ההצעה ונשארת עצמאית״

בעקבות הצעת הרכש הלא-מחייבת שקיבלה חברת השילוח והלוגיסטיקה השוויצרית פנאלפינה (Panalpina) מחברת DSV באמצע ינואר הוציאה היום חברת פנאלפינה הודעה לפיה היא דוחה את הצעת הרכש.

 

כזכור, חברת הלוגיסטיקה הדנית הגישה למועצת המנהלים של פנאלפינה הצעה לא מחייבת לרכוש אותה על פי שווי של 4 מיליארד דולר. מועצת המנהלים ציינה כי בכוונתה לבדוק את ההצעה וכאמור, הבוקר היא פרסמה הודעה בה נאמר כי ״קרן ארנסט גונתר, בעלת המניות הגדולה ביותר בחברת פנאלפינה אשר מחזיקה בכ-46% מכלל מניות הברה, הודיעה למועצת המנהלים כי היא אינה תומכת בהצעת הרכש של DSV, וכי היא תומכת ברצונה של מועצת המנהלים להמשיך באסטרטגיית הצמיחה העצמאית של החברה, אשר כולל מיזוגים ורכישות״.

 

עוד נמסר הבוקר בהודעת החברה כי ״על פי חובות הנאמנות שלה, מועצת המנהלים של Panalpina ממשיך לבחון בקפידה את המצב עם היועצים המקצועיים שלה״, וכי ״הודעות נוספות ייעשו בהתאם״.

 

נזכיר כי חברת DSV התעניינה באוקטובר האחרון ברכישת חברת הלוגיסטיקה CEVA, גם היא משוויץ, במהלך דומה, ונראה כי היא מעוניינת להרחיב את פעילותה באמצעות מיזוגים ורכישות.

 

אמיר שני ורון בארי, מנכ״לים משותפים של חברת עמית אשר מייצגת בישראל את חברת פנאלפינה, התייחסו לדברים ואמרו כי: ״כפי שהערכנו עם פרסום הצעת הרכש, פנאלפינה דחתה את הצעת הרכש, והיא מעוניינת להמשיך ולפעול באופן עצמאי״.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×