גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 19.12.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.763 -0.397
אירו 4.2846 +0.007
ליש"ט 4.7739 +0.128
100 יין 3.3496 +0.438
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

קבוצת מעין: נציגי הנהלת Group7 ביקרו בישראל

נציגי הנהלת חברת השילוח הגרמנית נפגשו עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים המקיימים סחר באוויר ובים עם גרמניה. קבוצת מעין: נקבעו יעדים אסטרטגיים לצורך המשך חיזוק הפעילות המשותפת
14.11.17 / 10:42
בתמונה )מימין(: מר עדי בן-דוד, מר עוזי פינטו, מר Jorg Vieth, מר Jan Buhbe, מר דודי רוזברוך
14.11.17
בתמונה )מימין(: מר עדי בן-דוד, מר עוזי פינטו, מר Jorg Vieth, מר Jan Buhbe, מר דודי רוזברוך

במהלך השבוע האחרון התקיים ביקור בן שבעה ימים של נציגי הנהלת חברת השילוח הגרמנית Group7 המיוצגת בישראל על ידי קבוצת מעין. מר Jorg Vieth מנהל סניף המבורג אשר אחראי על הפעילות והקשרים מול ישראל ומר Jan Buhbe מנהל פעילות הסחר האווירי של חברת Group7 הינם מסוכני המטענים הוותיקים והמנוסים ביותר בקו גרמניה – ישראל, והם מקיימים קשרי עבודה של יותר משני עשורים עם קבוצת מעין.

 

מקבוצת מעין נמסר כי ביקור זה הינו חלק מסדרת ביקורים דו שנתיים בהם הנהלת Group7 נפגשת עם לקוחות עובדים ופוטנציאליים המקיימים סחר באוויר ובים מגרמניה. קבוצת מעין הינה אחת מחברות השילוח הגדולות ביותר בקו גרמניה - ישראל בים ובאוויר. במסגרת זו התקיימו דיונים מקצועיים בן החברות ונקבעו יעדים אסטרטגיים לצורך המשך חיזוק הפעילות המשותפת, המשך פיתוח השירותים וטכנולוגיות המידע הניתנים ללקוחות קבוצת מעין.

 

לחברת Group7 פריסה בגרמניה של 9 סניפים לוגיסטיים עם שטח מחסנים כולל של 330 אלף מ״ר המשמש לטובת המכלות, אחסון סחורות, בקרת איכות, אריזה והפצה בכל רחבי גרמניה.

 

מר דודי רוזברוך, מנכ"ל ל מעין אוברסיז, ציין כי "ביקור זה הינו שיאו של שיתוף פעולה בן יותר משני עשורים בין קבוצת מעין להנהלת Group7. רוזברוך הוסיף כי "ביקור זה תרם רבות להבנה עמוקה של השינויים במבנה שוק השילוח בישראל וצרכי והלקוחות הישראליים. אין לנו ספק שהשותפות העמוקה עם Group7 בשילוב עם הצוות המקצועי של מעין ימשיכו להיות הגורם המוביל בשילוח האווירי וימי בן גרמניה וישראל״.

 

 

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 925
פייסבוק

×