גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.678 +0.218
אירו 4.1894 -0.141
ליש"ט 4.7326 +0.32
100 יין 3.3794 -0.112
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת ICL: חברת הבת שואו טיים טיפלה בהובלת רכב מרצדס נדיר

המרצדס היוקרתית, מדגם מקלארן SLR, הגיעה לארץ למטרת תצוגה לטובת אירוע השקה של יבואנית מרצדס. 75 מכוניות בלבד יוצרו על ידי החברה ושווקו ברחבי העולם
06.07.10 / 00:00

המרצדס היוקרתית, מדגם מקלארן SLR, הגיעה לארץ למטרת תצוגה לטובת אירוע השקה של יבואנית מרצדס. 75 מכוניות בלבד יוצרו על ידי החברה ושווקו ברחבי העולם
 
חברת Show Time של ICL נבחרה לטפל בהובלת רכב מרצדס נדיר לאירוע השקה של חברת כלמוביל, יבואנית מרצדס בישראל
 
חברת Show Time, חברת התערוכות והפרויקטים של ICL, נבחרה על ידי מרצדס העולמית, לטפל בהבאת רכב העל היקר ביותר שנחת בישראל, מרצדס מקלארן SLR בגרסת ה-Stirling Moss, הגירסה האחרונה שחתמה את קו ייצור ה-SLR. יש לציין כי 75 מכוניות בלבד יוצרו מגירסה זו ונמכרו בעולם. מחירה היה 750,000 יורו, ובישראל, 7.5 מיליון שקל לאחר מסים.
 
המכונית הנדירה, שהובאה לארץ במיוחד למטרות תצוגה לשלושה שבועות בלבד, הגיעה כ"אורחת המיוחדת" לרגל אירוע השקת מרצדס SLS בישראל, מכונית הספורט החדשה, שערכה יבואנית מרצדס.
 
הטיפול, שכלל הטסה לארץ מגרמניה וחזרה, חייב היערכות לוגיסטית מורכבת ומתואמת בין כל הגופים המעורבים בהם חברת התעופה אל על, מסוף ממן, גורמי המכס, הביטחון והתובלה.
 
דנה להט, המנהלת המסחרית של חברת Show time, סיפרה כי "שיתוף הפעולה המקצועי בין כל הגורמים, ומעורבות הסוכנות הגלובלית שלנו Dachser, תוך בקרה ופיקוח על כל התהליך, הביאו להצלחת פרויקט מורכב שכזה".
 
Show-Time היא חברת בת של ICL המטפלת בשינוע לוגיסטי של ציוד לתערוכות, בטיפול במשלוחי צד שלישי (Drop Shipments) ובפרויקטים לוגיסטיים מורכבים.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×