גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

במסגרת ביקורו של נתניהו: נחתמו הסכמים טרילטרליים בין קפריסין, יוון וישראל

בנוסף נחתם מזכר הבנות טרילטרלי בין לשכת המסחר והתעשייה של קפריסין, איגוד לשכות המסחר והתעשייה היווני ואיגוד לשכות המסחר בישראל, על מנת לקדם קשרים כלכליים ועסקיים בין המדינות
08.05.18 / 14:21
במסגרת ביקורו של נתניהו: נחתמו הסכמים טרילטרליים בין קפריסין, יוון וישראל
08.05.18
במסגרת ביקורו של נתניהו: נחתמו הסכמים טרילטרליים בין קפריסין, יוון וישראל

נשיא איגוד לשכות המסחר, עו״ד אוריאל לין, יחד עם מנהל האגף לקשרים בינלאומיים, מר זאב לביא, הוזמנו להשתתף בביקור היסטורי של ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, בניקוסיה, קפריסין, לצורך חתימה על הסכמים טרילטרליים בין קפריסין, יוון וישראל.

 

על הסכם ההבנות בין המדינות חתמו ניקוס אנסטאסיידס, נשיא הרפובליקה של קפריסין, אלקסיס ציפרס, ראש ממשלת הרפובליקה היוונית, ובנימין נתניהו, ראש ממשלת ישראל.

 

בנוסף נחתם מזכר הבנות טרילטרלי בין לשכת המסחר והתעשייה של קפריסין, איגוד לשכות המסחר והתעשייה היווני ואיגוד לשכות המסחר בישראל, על מנת לקדם קשרים כלכליים ועסקיים בין המדינות. הארגונים יתאמו לפיתוח רשת עסקית, שתאפשר את הפצת ההזדמנויות העסקיות הקיימות בשלוש המדינות. דגש מיוחד יינתן לשיתוף פעולה בין תחומי האנרגיה החשובים לבין חברות הזנק המהוות נדבך חשוב לעתידן של המדינות ולהצגת הזדמנויות רבות לשיתוף פעולה אשר יושג באמצעות ארגון של כנסים משותפים, חילופי מידע וקידום שיתוף פעולה עסקי רלוונטי.

 

לדברי לין: ״יחסי ישראל-קפריסין-יוון תמיד היו מיוחדים, ידידותיים ובעלי שיתוף פעולה הדוק, אך אין שום ספק כי קירוב בין המדינות מעניק עצמה מחודשת בתנופה לפיתוח יחסים כלכליים הדוקים יותר. הסכם משותף בין שלוש המדינות יהפוך לכוח בעל משמעות גדולה באגן הים התיכון המזרחי״.

 

לין ציין גם כי יתכן ואכן הגיעה השעה לדון בכובד ראש על תכנית "שלוש מדינות - כלכלה אחת" לחיזוק היחסים הכלכליים בין המדינות.

 

בתמונה: יושבים מימין: קונסטנטינוס מיכאלוס, נשיא לשכת המסחר והתעשייה היווני; כריסטודולוס אנגסטיניאודיס, נשיא לשכת המסחר והתעשייה של קפריסין; אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר של ישראל. עומדים, מאחור: ראשי הממשלות של המדינות.

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×