גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

מייסדת גיטה ג׳ולרי: חברת UPS פתחה עבורנו שווקים בעולם

טלי קזריאן, שהקימה את גיטה ג'ולרי בשנת 2012 בחדר קטן בבית הוריה, מספרת על הרחבת הפעילות הודות לשירותי היבוא והיצוא הגמישים של UPS. ״היום גיטה ג'ולרי היא החברה הגדולה ביותר בעולם בתחומנו״
09.08.18 / 14:47
מייסדת גיטה ג׳ולרי: חברת UPS פתחה עבורנו שווקים בעולם
09.08.18
מייסדת גיטה ג׳ולרי: חברת UPS פתחה עבורנו שווקים בעולם

טלי קזריאן היא בעלים של חנות אי קומרס לבסיסים לתכשיטים. כשהיא הקימה את גיטה ג'ולרי בשנת 2012 , היא לא האמינה כמה מהר העסק שלה יגדל, ובראיון איתה היא מספרת על חשיבות השותף הלוגיסטי להצלחת העסק: "UPS עזרה ועוזרת לנו להגשים את החלום".

 

 

״המוצרים של גיטה ג'ולרי מהווים למעשה את הפתרון המושלם עבור מעצבות בכל העולם״ אומרת קזריאן בגאווה על החברה שהקימה. ״הרעיון של גיטה ג'ולרי הוא ליצור בסיס לתכשיטים כך שיהיה קל למעצב או למעצבת להגיע ישר לעבודת העיצוב וזאת מבלי ׳להתעסק׳ בייצור. כל מה שנותר למעצב לעשות זה לשבץ או להדביק את האבנים ולמכור את התכשיט הלאה״.  

 

טלי מספרת כי העסק הוקם למעשה בבית הוריה, שם עבדה מחדר קטן, ולאט לאט העסק  התרחב, עבר למקום חדש וגייס עובדים. 

 

היא מדגישה כי 50% מחוויית הלקוח שרוכש את מוצר החברה באינטרנט זה מי שמוסר את החבילה. ״עם UPS אני יודעת שאני יכולה גם לייבא וגם לייצא, החל ממעטפה קטנה ועד מכולות שלמות, אם זה בשירות הקורייר שאני עושה ביצוא ובשירות ה-Freight כשאני מייבאת״. 

 

טלי מצביעה על בטן ההיריון שלה בחיוך ומספרת כי החברה ממשיכה להתרחב ולהתפתח. ״היום גיטה ג'ולרי היא החברה הגדולה ביותר בעולם בתחום שלנו, ולא יכולנו לעשות את זה ולפתוח את השווקים בעולם כפי שעשינו ללא החיבור ל-UPS״. לדבריה, ״אנחנו שולחים לכל העולם וחברת UPSעזרה ועוזרת לנו גם היום להגשים את החלום הזה״.

 

טלי מסכמת ואומרת ״אני מאחלת לנו שהלקוחות שלנו ימשיכו להתרגש כשהן מקבלות את המשלוחים שלנו, כמו שאנחנו מתרגשים כשאנחנו מייצרים עבורם״. 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×