חברת DHL אקספרס ממשיכה עם הסכם החסות למכבי ת"א

היקף ההסכם, שיהיה בתוקף גם בעונת 2016 – 2017, נאמד בכ-1.2 מיליון שקל. יאיר ביטון: מאמינים בשותפות לטווח ארוך והשקעה הספורט הישראלי"


11:13 ,29.05.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת DHL אקספרס, חברת השילוח הבינלאומי המובילה בעולם, חתמה לאחרונה על המשך הסכם החסות עם מכבי תל אביב, לעונת 2016/17. היקף ההסכם נאמד בכ-1.2 מיליון שקל.

 

מחברת DHL אקספרס נמסר כי המשך החסות, שהחלה בשנת 2011, "מעיד על ההערכה ההדדית והשותפות הטבעית בין שתי קבוצות מנצחות שמתאפיינות בחתירה מתמדת למצוינות ולשבירת שיאים חדשים". מהחברה נמסר עוד כי החסות למכבי תל אביב משתלבת במדיניות DHL העולמית, המשקיעה מעל 25% מתקציבי השיווק שלה בחסויות, רובן בתחום הספורט.

 

"אנו מאמינים בשותפות לטווח ארוך והשקעה בספורט הישראלי, אמר יאיר ביטון, מנכ"ל DHL אקספרס ישראל. הצלחה, תארים ואליפויות הן מטרות חשובות אך הדרך אותה אנו עוברים עם המועדון משנת 2011 והערכים המשותפים של הישגיות, מהירות ותשוקה להצליח חשובים לא פחות. עבור ובזכות דברים אלו אנו מנצחים יחד. אני מאחל למכבי הצלחה רבה בעונה הבאה ובטוח ברצון שלהם לנצח".

 

אלי דריקס , מנכ"ל מכבי מסר: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המתמשך -DHL  ואנחנו הולכים יד ביד כבר עונה שישית ברציפות - ואין ספק שהם שותפים רציניים ומלאים לדרך שלנו, ואנו מברכים אותם על כך. זהו חיבור טבעי בין שני מותגי על, הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית, הדוגלים במצוינות, בהישגיות ובמקצוענות, ואני מודה למנכ"ל DHL  ישראל יאיר ביטון על החיבור הנפלא בין הצדדים".

 

לדברי יונתן איבגי, סמנכ"ל השיווק שלDHL  אקספרס, זהו סיפור הצלחה: "מאז השותפות עם מכבי תל אביב המודעות למותג שלנו בישראל צמחה בצורה משמעותית. אין דרך טובה יותר לתאר את דרך הפעולה שלנו בעולם משלוחי האקספרס מאשר להסביר את המבצע הלוגיסטי מאחורי כל משחק באירופה. מורגש שמכבי תל אביב היא הקבוצה של המדינה, ורמת ההזדהות איתה גבוהה מאד. הלקוחות שלנו נלהבים מהקשר, וכאשר אנחנו יוצאים במבצע שבו ניתן לזכות בכרטיס או מנוי, ההיענות תמיד עולה על הציפיות".

 

בין החסויות הלוגיסטיות של DHL בעולם ניתן לציין את החסות הראשית לאליפות העולם ברוגבי; באיירן מינכן, המחזיקה ב-25 אליפויות ליגה וב-5 גביעי ליגת האלופות, שאיתה נחתם ב-2014 הסכם חסות ל-6 שנים; סבב המרוצים העולמי פורמולה 1, המציב אתגר לוגיסטי יוצא דופן של שינוע אלפי טונות של כלי רכב מתוחכמים וציוד יקר ורגיש בין 20 מסלולים על פני חמש יבשות; ועוד. לרשימת חסויות זו הצטרף לאחרונה מועדון הכדורגל הבריטי, לסטר סיטי, הקבוצה אשר זכתה בליגת האלופות באנגליה.